2733
2734
وا ازون حرفا بودا بیهوش چیه دارو های بیهوشی اصلا مقوله ای جدا هستن . خواب اور مخصوص خودشو بهش میدن&n ...

بچه م گوشاش میشنوه ناشنوا یا کم شنوا چیه خانم 😲😲😲😲😲 داروی خواب آور بدن چه فرقی داره مثه بیهوشیه !

منم بچه م دل درد داشت بهش دارو میدادم دل دردش خوب میشد میخوابید. 

بهتره زنگ بزنم از دکترش بپرسم 

بچه م گوشاش میشنوه ناشنوا یا کم شنوا چیه خانم 😲😲😲😲😲 داروی خواب آور بدن چه فرقی داره مثه بیهوشیه ...

دختره خوب من دوسال تو اتاق عمل کار کردم مسول نوزادای سزارینی بودم 

و هکارام بیهوشی بودن و دارو های بیهوشی دسته ی جدایی هستن کلی فرق دارن اصلا ماهیت این دوتا یکی نیس ! خواب آور  و بیهوش کننده ها دسته ها ی داروییشون جداست و عوارضشونم کاملا متفاوت ! 

قطره بی بی سد کاملا گیاهیه از چندتا گیاه میگرنش همه دارو خانه ها دارن خواب اوره برا بچه . روی خوده جعبشم نوشته 15 قطره میدی ک بخوابه چون درد شکمشون تو 40 روز اول طبیعیه.

چرا گارد میگیری عزیزم مگه گفتم بچت دور از جون ناشنواست یا گم شنوا ؟؟؟؟ 

توجه کرده باشی سوالی گفتم ناشنواشدن بچه بهتره یا دو قطره بی بی سد بخوره ؟ 

چرا ما مردم اینقد از دلسوزی کسی برداشت منفی میکنیم ؟

من خواهرانه راهنماییت کردم تازه چندبارم گفتم دور از جونش! 

اصلا تقصیر خودمه بخاطر رشته تحصیلیم و سروکار داشتنم با بچه ها براشون همیشه نگرانم. تو ایران ما  همه فک میکنن اگه کسی از رو علمش چیزی گفت یا از حسادته یا میخواد عیب رو بچه کسی بزاره 

دختر خوب اخه بچه تو چه نفع و ضرری برا من داره ک بخوام عیب روش بزارم ؟ 

همونقدر ک فکر بچه خودم بودم نگران بچه شمام شدم ک تست نداده 

شاید بهتر بود بخودم بگم : بمن چه مگه نسبتی بامن داره 

اما نگفتم !

واقعا دلخور شدم 

موفق باشی 

هرکاری خودت صلاح میدونی بکن .

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختره خوب من دوسال تو اتاق عمل کار کردم مسول نوزادای سزارینی بودم  و هکارام بیهوشی بودن و دارو ...

عزیزم فکر نکن فقط خودت سواد داری قطعا میدونم داروی بیهوشی با خواب آور فرق داره ولی برا من فرقی نمیکنه بچه مو خواب کنن یا بی هوش هیچکدومو دوست ندارم.پسرم به هر صدایی بلند و آهسته واکنش نشون میده مطمئنم هیچ مشکل شنوایی نداره ولی باز ترجیح میدم از دکترش بپرسم شنوایی سنجی لازمه یا نه.ممنون که تذکر میدی دلسوزی میکنی ولی دیگه تحکم و نگاه از بالا چیه  واقعا! 

بچه م گوشاش میشنوه ناشنوا یا کم شنوا چیه خانم 😲😲😲😲😲 داروی خواب آور بدن چه فرقی داره مثه بیهوشیه ...

هرکاری خودت صلاح میدونی بکن عزیزم حرفای منو بابت تست هم کلا فراموش کن عزیزم بچتون خدارو شکر سالمه و هیچ نیازی مطمعنا به تست نداره اذیتش نکن  شاید من زیادی ادم استرسی هستم 

هر مادری بهتر از وضعیت بچه ش خبر داره 

شما بهتر از بچت خبر داری و من هرگز نمیتونم مث شما از بچت و شرایطش اطلاع داشته باشم مطمعنا 

اگه لحنم باعث ناراحتی شما شد پوزش میطلبم. 

من کلا نباید پیشنهاد میدادم . در پناه حق . 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
2731
عزیزم فکر نکن فقط خودت سواد داری قطعا میدونم داروی بیهوشی با خواب آور فرق داره ولی برا من فرقی نمیکن ...

والا بخدا بهرکی میپرستی اصلا منظورم این نبود سواد دارم بقیه ندارن کلا شما همش از حرفای من برداشت بد میکنی 

گفتم بخاطر رشته تحصیلیمه ک اینقد استرس بچه هارو دارم 

هیچ جای صحبتام نگفتم شما از من پایین تری یا سوادت کمتره خدانکرده 

والا هرکی انلاین باشه حرفامونو بخونه متوجه میشه ک شما کلا از حرفامن داری بد برداشت میکنی 

ای بابا 

این روزا همه مون درس خونده ایم دختر خوب و دسترسی به نت داریم دیگه کسی از کسی بالاتر نیس که 

عزیزم فکر نکن فقط خودت سواد داری قطعا میدونم داروی بیهوشی با خواب آور فرق داره ولی برا من فرقی نمیکن ...

مطمعن باش اصلا آدم اهل فیس و افاده و از بالا نگاه کردن و فلان و بهمان نیستم از خود تعریف نباشه ولی بخدا کاملا خاکی ام 

نه اینکه بدبخت بیچاره باشم نه ، منظورم اینه کلا برا هرکی مث خودم نی نی داره سعی میکنم چیزی اگه بلدم بگم شاید بدردش خورد شاید کمکی شد 

سوادمم مث همه است شایدم کمتر از خیلیا بدونم اما همونو ک میدونمم در اختیار بقیه میزارم همین 

. مزاحم وقتت نمیشم موفق باشی .

2740
دختره خوب من دوسال تو اتاق عمل کار کردم مسول نوزادای سزارینی بودم  و هکارام بیهوشی بودن و دارو ...

عزیزم سلام اگه پست منو دیدی لطف میکنی جواب منو بدی ؟ پسر منم مشکل گفتاری داره منتها شنوایی سنجی همون بدو تولد بردم دیگه نبردم ..  صداش  که میکنم  حتی آروم از پشت سرش ،دور تر هم ،سریع به طرف من میچرخه بازم احتیاج هست ببرمش یعنی ؟

من دخترم يک سال و يک ماهش هست حرف مى زنه 

مامانى ,بابا ,آب حتى جمله هم مى سازه مى گه نى نى بده با دستورى و محکم خودم آدم پر حرفى نيستم نمى خوام بچه پر حرفى بشه حتى تو دو ماهگى اش يک کليپ داريم که توش قشنگ ميگه نه

من کلا از بچه هاى پر حرف خوشم نمى ياد چى کار کنم 

ولى دختر ام خيلى باهوشه به فکر کنم خاطر مکمل هاى دارويى هست که استفاده مى کردم تو باردارى

من دکتر بردم ، گفتار درمانی بردم دیگه جلسات آخر رو با گریه میرفت داخل .. ولی حالا عاشق مهدشه

عزیزم میتونم اسم مهد پسرتون رو بپرسم؟ واینکه کدوم منطقه است؟ اخه پسر منم حرف نمی زنه میخوام بذارم مهد ولی خیلی نگرانم که باهاش بدرفتاری نشه اخه خیلی شیطون و کنجکاوه

کودک من هنوز زبان باز نکرده است !آیا این جای نگرانی است؟تا چه زمانی بایستی صبر کنیم؟آیا تاخیر کلامی در مبتلایان به 

اتیسم(اوتیسم) هم اتفاق می افتد؟ چه تفاوتی میان این دو است؟و چه چیزی این دو اختلال را از همدیگر جدا کرده یا به هم پیوند می دهد؟اینها مواردی است که اکثر خانواده ها ممکن است با آن دست به گریبان باشند و با نداشتن پاسخ درستی برای این پرسشها تشخیص و برچسب اشتباه برای این کودکان دور از انتظار نیست.https://autism-clinic.com/fa/مقالات/تفاوتهای-اتیسم-اوتیسم-با-تاخیر-گفتار-و-زبان

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
پسر من 15ماهشه هیچی نمیگه منم خیلی نگرانم حالا میخوام بهش تخم کفتر بدم 

عزیزم دختر منم الان ۱۵ماهشه.پست شمارو تازه دیدم گفتم الان ک بچتون بزرگتر شده وضعیت حرف زدنش چطوره.دخترمن خیلی محدود ۴یا۵تاکلمه میگه😕😑

2706