2733
2739
نه من پسرم 15ماهشه بعد چون اینو گفتی الان چن روزه پسرم جرم تو گوشش گیر کرده تقریبا تو عمقه بردیمش ...

اصلا شی خارجی تو گوش بچه نکن عزیزم بدتر جرما میرن تو و به پرده گوش اسیب جدی وارد میشه بزار خودش دربیاد اگه نه اونوقت یه کوچولو بخور گرم کنار گوشش بگیر نه اینکه گوش بگیری بالا بخور بلکه مث تلفن کنار گوش بگیر 

بعد بچه رو رو همون گوش بخوابون ک نرم بشن بیان بیرون 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
اگه مهد تاثیر داشته پس تو محیط های شلوغ زیاد ببرش  کلاس آواز و موسیقی ثبت نامش کن  این ا ...

خیلی خیلی اجتماعیه یعنی روز ثبت نام تا داشتم اسمش مهد می نوشتم دیدم خودش رفته داخل نه گریه نه چیزی صبح ها هم به عشق مهدش پا میشه .. فقط حرف نمیرنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دکتر بردم ، گفتار درمانی بردم دیگه جلسات آخر رو با گریه میرفت داخل .. ولی حالا عاشق مهدشه

خب خیلی خوبه که مهد رو دوست داره.یه پوان مثبته برای پیشرفتش.ببخشید خجالت نمیکشیدید بردید مهد.من روم نمیشه ببرم چون خوب حرف نمیزنه

هیچی متاسفانه

حرف میزنه نگران نباش فقط باهاش خ تمرین کن.میدونم که تا وقتشم نرسیده باشه تمرین کردنم بی فایده ست چون پسر خودم اینجوریه.خ سخته خیلی ... برات دعا میکنم ان شاالله پسرگلت زودتر برات بلبل زبونی کنه 

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
2742
اصلا شی خارجی تو گوش بچه نکن عزیزم بدتر جرما میرن تو و به پرده گوش اسیب جدی وارد میشه بزار خودش دربی ...

پس باچی گوشش رو تمیز کنم ؟

ینی مطمئن درمیاد؟

نگران نباشم؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خب خیلی خوبه که مهد رو دوست داره.یه پوان مثبته برای پیشرفتش.ببخشید خجالت نمیکشیدید بردید مهد.من روم ...

نه چرا آخه خجالت بکشم ، باید فقط مهد خوب ثبت نام کنی بچه رو ، مهد پسرم انلاینه و من دائم از گوشی میبینمش

2738
تمیزکردن نمیخواد

میگم که هی دیدم دست میزنه به گوشش

بعد که خوابید با چراغ قوه توشو نگاه کردم دیدم جرمه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
پس باچی گوشش رو تمیز کنم ؟ ینی مطمئن درمیاد؟ نگران نباشم؟

منکه با گوش پاکن فقط و فقط دم سوراخ گوشو تمیز میکنم و اصلا به عمق گوش دست نمیزنم استادم گفت اگه خیلی گوش بچه کیپ شد با جرم یا بخور کنار گوش 

یا حوله گرم و مرطوب چهارتا کرده رو گوش بزارید و بخوابونید بچه رو رو همون گوش با حوله 

میاد بیرون یا روان تر میشن بعد از دمه در گوش با گوش پاکن بسمت بیرون هدایت کنید جرما رو 

یعنی گوش پاکن رو فرو نکنی ک اول جرما باهاش برن عقب تر 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

[QUOTE=59743894]پسر شما کی 

پسر من پیشرفتش کنده وگرنه از یکسالگی تک و توک کلمه میگف ‌.قشنگ دقم داده تو این چندسال. اما پسر شما به سرعت پیشرفت میکنه نگران نباش

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
چون میترسم نتونه منظورشو برسونه و خودش عذاب بکشه و مربی خسته بشه...

بالاخره یاد میگیره ، روزی که من مهد رفتم به مسئولشون گفتم که خیلی استرس دارم کسی بچمو اذیت نکنه ، ولی وقتی رضایتشو میبینم ، دیگه متوجه میشم بهش خوش میگدره

منکه با گوش پاکن فقط و فقط دم سوراخ گوشو تمیز میکنم و اصلا به عمق گوش دست نمیزنم استادم گفت اگه خیلی ...

مرسی از لطفت گلم

یه سوال دیگه

پسرم 15ماهشه هیچی نمیخوره فقط به شیرمه برای دندونای تختش خیلی داره بی قراری میکنه

چیکارش کنم؟

2706