2752
2734
عنوان

خوشگل‌ترین آیه‌ای از قرآن که شنیدی چی بوده با چه مضمونی⁉️🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 9192 بازدید | 547 پست

«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین🙏🌿بچه موتو۸ماه ازدست دادم 💔دعاکنیدبرام دغدغه هام حل میشه وخدابه خودموخانوادم سلامتی وحال خوش بده هرکی صلوات فرستادبگه منم براش بفرستم♥️🌹

🌱 بسم الله الرحمن الرحیم 🌱

❤ «وَإِنِّي لَغَفَّارٌ لِّمَن تَابَ وَآمَنَ وَعَمِلَ صَالِحًا ثُمَّ اهْتَدَىَ»

و من هر که را توبه کند، و ایمان آورد، و عمل صالح انجام دهد، سپس هدایت شود، می‌آمرزم.

(سوره مبارکه طه/ آیه ۸۲)

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یاغیاث المستغیثین♥️

یاغایت الامال العارفین ♥️عاشق این ایم♥️

یاحبیب قلوب الصادقین♥️

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین🙏🌿بچه موتو۸ماه ازدست دادم 💔دعاکنیدبرام دغدغه هام حل میشه وخدابه خودموخانوادم سلامتی وحال خوش بده هرکی صلوات فرستادبگه منم براش بفرستم♥️🌹

ممنون از تاپیک زیبات دوست عزیز

گفتم: انگار منو فراموش کردی !

گفت: «اذکرونی اذکرکم»

منو یاد کن تا یادت باشم ..

با تموم‌وجوداین ایه سوره بقره رو درک کردم:)!

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

خیلی آیه ها بوده تو دلم غوغا کرده. از خیلیاشون معجزه دیدم و پیش اومده بعضیا تو قلبم امید دادن .از بعضیاشون هم حاجت گرفتم. قرآنو اگه باتوجه بخونی سرتاسر عشقه.

آیه ای که اخیرا بادیدن خیلی صحنه ها میاد تو ذهنم و حالمو دگرگون میکنه آیه( بای ذنب قتلت) هست . هر بار صحنه ظلم به بچه ها و چهره بچه های کشته شده مظلوم رو تو تلوزیون میبینم این آیه تو مغزم اکو میشه😭

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

🌺 بسم الله الرحمن الرحیم 🌺

💚 «كُلُوا مِن طَيِّبَاتِ مَا رَزَقْنَاكُمْ وَلَا تَطْغَوْا فِيهِ فَيَحِلَّ عَلَيْكُمْ غَضَبِي وَمَن يَحْلِلْ عَلَيْهِ غَضَبِي فَقَدْ هَوَىَ»

بخورید از روزی‌های پاکیزه‌ای که به شما داده‌ایم؛ و در آن طغیان نکنید، که غضب من بر شما وارد شود و هر کس غضبم بر او وارد شود، سقوط می‌کند!

(سوره مبارکه طه/ آیه ۸۱)

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

❤️🌱وَ لَنْ تَجِدَ مِنْ دُونِهِ مُلْتَحَداً (۲۷/کهف)

و هرگز جز خدا پناهی نخواهی یافت...

واون آیه که گفت خدادرسینه مردان دوقلب قرار نداده که بتونم دوزن اختیارکنن،یعنی مردان همه محکوم به تک ...

البته که لعنت به تعدد زوجین تا رووووز قیامت ولی تفسیر این آیه اینه که نمیشه با یه قلب هم خدا را دوست داشت هم دشمن خدا را و گناه کرد