2737
2739

خانما من تازه بی بی چکم مثبت شده خداروشکر زندگی ارومی داریم و کرایه خونه هم نمیدیم ولی شوهرم ازاد کار میکنه و پولمون گاهی به قسطامون نمیرسه قسطای وام ازدواج و بیمه و... خیلی ناراحتم ..همش جلوگیری میکردم نمیزاشتم باردار شم ولی این ماه گفنم بزار جلوگیری نکنم تا اگه مشکلی هست متوجه بشم و شاید خدا حالا حالا نخداد بهمون بچه بده .. که یهو دیدم همین ماه مثبت شد ... حالا ته دل دوتامون ی غم بزرگ هم از بی پولیمون هست که نمیزاره از ته دل خوشحال باشیم .........همینجوری خواستم با یکی حرف بزنم اروم شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام توروخداواینجوری خداکریمه وروزیشومیرسونه ماهم نداریم پول ولی عاشق بچم کاش خدابه منم بده خیلی وقته منتظرم ایییی خدا بازم گریم گرفت توروخدادعام کن

😍خداجونم یهویی شکرت بابت داده هاونداده هات😍
2738

توروخدااااااا بگو الهی شکر

خواهر من پولدااااااااااااااااااااااااره ولی غم بچه دار نشدنش نمیزاره هیچ لذتی ببری. افسرده و غمگینه. میگه حاضرم فقیر باشم ولی خدا بهم بچه بده. اولاد سرمایه است شک نکن

خدایا به امید تو 

عزیزم

ختم سوره ذاریات طلاق مزمل انشراح بصورت روزانه ب کارتون چنان وسعتی عنایت میکنه ک عقلها حیروون میمونه

اگرم دوست داری ب تاپیک پناه جویی شفاخواهی و امنیت طلبی از قران کریم ی سر بزن راههای وسعت رزق رو داره ک میتونه براتون مفید باشه😊

خداروشکر کن

بچه روزی خودشو می اره

این گریه و استرس شما شرک به خداست

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

منم مثل شما بودم...مستاجر بودیم ک باردار شدم کلی هم قسط و قرض واینا داشتیم الان پسرم 19ماهشه خداروشکر هم خونه خریدیم هم ماشین اما هنوز قسطامون تموم نشده. بچه روزیشو با خودش میاره نگران نباشین و توکلتون ب خدای مهربون باشه

سلام توروخداواینجوری خداکریمه وروزیشومیرسونه ماهم نداریم پول ولی عاشق بچم کاش خدابه منم بده خیلی وقت ...

عزیزدلم ...بخدا ما هم عاشق بچه ایم خیلی سختی کشیدیم دوتامون تو زندگی ..خودمم غریبم خیلی تنها بودم واقعا جای خالی بچه برامون پیدا بود اما حالا هم خوشحالیم هم استرس از فرداهای نامعلوم.

عزیزم همدردیم.ماهم شرایط مالیمون افتضاحه.خیلی ناراحتم شوهرمم تودفشاره زیر قسط و قرض و .....چیمار کنیم دیگه.خدا دخترمونو سالم بذاره بغلمون انشاالله.

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
2706