2737
2739
الهی دورت بگردم اجی هرموقعه با نی نیت حرف میزنی دعام کن بهش بگو دعام کنه بعد خرداد بارداربشم و بچه ا ...

ایشالله عزیزم .... اصلا نگران نباش صد در صد بعد خرداد بارداری .بهت قول میدم

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دکترم گفت اصلا جلوگیری نکن اما تو کورتاژ نمیدونم چه غلطی کرده بودن که تا3ماه لکه بینی داشتم وفرصت برای اقدام پیدا نکردم به خاطر همین هی عقب افتاد. چون مشکوک به سندروم بودی خیلی مواظب باش وزیرنظرپزشک ماهر. البته اگر الان 0k هستی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2731
عزیزم دوماه دیگه بخودت فرصت بده و اقدام کن توکل برخدا همه چی درست میشه .الان تعهدی ندارن الکی هرجور ...

چشم حتما اره منم دیگه خدا و خودم مواظب فرشته اشیم و مطمعنم خدا بهم دوباره این لطف و میکنه 

چشم حتما اره منم دیگه خدا و خودم مواظب فرشته اشیم و مطمعنم خدا بهم دوباره این لطف و میکنه 

شک نکن عزیزم ..... خدا بزرگه .....کریم و بخشنده ست 

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
من دکترم گفت اصلا جلوگیری نکن اما تو کورتاژ نمیدونم چه غلطی کرده بودن که تا3ماه لکه بینی داشتم وفرصت ...

آحی مشکوک بخاطر اون آزمایشگاه لعنتی بود که خوب نبود و رنجش پایین بود وگرنه بچه سالم بود و حتی سونو این و تایید کرده بود

2740
اره آجی خیلی دلتنگ بچمم اخه اون مونسم شده بود شده بود دلیل زندگیم 

عزززیزممم ...

حتما حکمتی توش بوده ..حتما خدا خاسته صبرتو امتحان کنه..

من روزی ک فهمیدم بچه ام رشدش وایساده اتاق دور سرم میچرخید ..

فقط از ته دلم با سکوت داد زدم خدایا چرا؟؟چرا من؟ مگه من چیکار کرده بودم؟

نمیدونم چقد گذشت ک به خودم اومدم ب خودم گفتم مگ من کیم؟ مگه من چیم خدا خودش بچه مو بهم داد دوست داشت پسش بگیره شاید یه مرضی داشت..شاید دنیا میومد و عذاب میکشیدم..

بعدش تا شب فقط گریه کردم از بس عذاب وجدان داشتم..

دیگ ناراحت نبودم بلکه خوشحال هم بودم..

فقط ترحم دیگران ازارم میداد ..

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
آحی مشکوک بخاطر اون آزمایشگاه لعنتی بود که خوب نبود و رنجش پایین بود وگرنه بچه سالم بود و حتی سونو ا ...

چقدر دکتر مزخرف تو مملکت داریم. ادم چقدر دلش میسوزه. 

ان شالله خیلی زود خدا یه نی نی سالم تپل مپل بهت بده

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
عزززیزممم ... حتما حکمتی توش بوده ..حتما خدا خاسته صبرتو امتحان کنه.. من روزی ک فهمیدم بچه ام رشدش ...

الهی فداتشم آجی خدا بحق ناله های زهرا حاجت دلتو بده و به هرچی میخوای برسی عشق دلم

چقدر دکتر مزخرف تو مملکت داریم. ادم چقدر دلش میسوزه.  ان شالله خیلی زود خدا یه نی نی سالم تپل ...

ان شالله خواهری دعام کن با نی نیت گپ میزنی دعام کن و ازش بخواه برام پیش خدا شفاعت کنه و اینسری نی نی سالم بیاد بغلم بحق زهرا 

سلام استاتر جان

با تمام وجودم حست کردم و برات دعای ارامس میکنم

از خدا میخوان دوباره دامنت سبز بشه

منم تو فروردین یه زایمان بیست و چهاد هفته داستم که به کورتاژ ختم شد

خیلی دلم میخواد باردار بشم

یک ماهه تحقیق میکنم خیلی ها رو خوندم و دیدم که بعد از سه ماه باردار شدن و هیچ مشکلب براشون پیش نیومده 

حتی طبق یه امار که سال ۲۰۱۷ گرفته شده

ببشترین موفقیت بعد از سه تا شش ماه بارداری مجدده

به خدا توکل کن

من ان شالله فولیک اسیدم رو دیگه شروع میکنم تا سه ماه و خودم رو با لبنیات و اهن تقویت میکنم و میرم اقدام

خدایا شکرت بابت همه چی
سلام استاتر جان با تمام وجودم حست کردم و برات دعای ارامس میکنم از خدا میخوان دوباره دامنت سبز بشه ...

ان شالله بحق ناله های زهرا شمام ی بچه سالم بعد خرداد باردارم میشی منم همینطور باهم بچه سالم میاریم تا عید سال ۹۸ بغلمون میاد 

الهی فداتشم آجی خدا بحق ناله های زهرا حاجت دلتو بده و به هرچی میخوای برسی عشق دلم

خدا نکنه خواهر

مرسی مهربون 

بابت دعاهات خیلی از ته دلته خدا دلتو اروم کنه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2706