2737
2734
خدا نکنه خواهر مرسی مهربون  بابت دعاهات خیلی از ته دلته خدا دلتو اروم کنه

ان شالله خواهری محتاج دعاتم 

میگن خدا با زبونی که گناه نکردی دعا کنی قبول میکنه ماها با زبون هم گناه نکردیم پس برام دعا کن آبجی

ان شالله خواهری محتاج دعاتم  میگن خدا با زبونی که گناه نکردی دعا کنی قبول میکنه ماها با زبون ه ...

چشم حتما دعا میکنم..

بچه نداری دیگ؟ چند ساله ازدواج کردی؟

خودت چند سالنه؟

من ده ماهه ازدواج کردم 

۲۰سالمه بچه هم ندارم 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم حتما دعا میکنم.. بچه نداری دیگ؟ چند ساله ازدواج کردی؟ خودت چند سالنه؟ من ده ماهه ازدواج کردم& ...

من ۲۱ سالمه ۱ سال و ۲۴ این ماه میشه ۱ ماه عروسی کردم بچه اولم بود که از دست دادم 

ان شالله خدا دامنتو سبز کنه و ی بچه سالم بهت بده 

من ۲۱ سالمه ۱ سال و ۲۴ این ماه میشه ۱ ماه عروسی کردم بچه اولم بود که از دست دادم  ان شالله خدا ...

مرسی عشق جان باهم ان شا اله.

دعا میکنم برات 

2731
فداتشم خواهری بین دعات بودن حس آرامش بهم میده عشق دلم ❤❤❤❤

تو چه مهربونی 😍انرزی خوبی داری..

اگ تونستی قبل ماه رمصون برو دکتر بگو برات قرص تقویتی هم بنویسه دکترم ب من پریناتال نوشته و فولیک اسید

تو چه مهربونی 😍انرزی خوبی داری.. اگ تونستی قبل ماه رمصون برو دکتر بگو برات قرص تقویتی هم بنویسه دک ...

میخوام شنبه برم که برا شیری که از سینه مم میاد شیر بگم قرص نبویسه خشک شه میگم تقویتی هم بنویسه 

الهی که دلت شاد باشه خواهر خوبی از خودته

2740
نه گلم نو نیت کن من میخونم

الهی فداتشم نیت منو خودتم میدونی بارداری راحتم بعد خرداد ماه و تا عید سال دیگه نی نی بغلم باشه یا تو دلم و صحیح و سالم بیاد بغلم بحق همون حدیث کسا و ۵ تن 

ان شالله بحق آیه های قران خدا جواب دلتو مراد دلتو بده بحقققققق زهرا 

اسم منم سحر فامیلیم صادقی 

الهی فداتشم نیت منو خودتم میدونی بارداری راحتم بعد خرداد ماه و تا عید سال دیگه نی نی بغلم باشه یا تو ...

ان شا اله که به حاجت دلت برسی عزیزم..

امشب میرم مشهد ان شا الله، حتما دعات میکنم

ان شا اله که به حاجت دلت برسی عزیزم.. امشب میرم مشهد ان شا الله، حتما دعات میکنم

وای خیلی دعام کن آجی به امام رضا بگو حاجتمو بده من با بچه ام میرم پا بوسش بچه ام بیمه خودش من روسیاهم بگو بهم کمک کنه پیش خدا شفاعتم کنه 

وای خیلی دعام کن آجی به امام رضا بگو حاجتمو بده من با بچه ام میرم پا بوسش بچه ام بیمه خودش من روسیاه ...

برا همه ی نی نی سایتی ها دعا کردم قربونت برم

2706