2752
2734
عنوان

امروز شرف الشمسه

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه چی گرون میشه اینجوری پیش بره این چه حرفیه

حرص نخور الان میریزن سرت میگن خودفروخته چرا تحریما رو جدی میگیری😂آمریکا باید نگران باشه دلارش رفته بالا...

😂تو نی نی سایت تفکرات جالبی هست میدونی؟؟؟😂😂😂

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2731
واقعا؟ پشتش حک شده دیگه چجوری تمدید میکنن؟

خودشون بلدن نقره فروشیا منم دقیق نمیدکنم ولی هرسال بابام بهم میگه انگشترشو میبرم براش دعاشو تمدید میکنم 

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
دعا لازم نیس مردم از هجوم بردن به دلار فروشا و مخصوصا دلال ها و طلا فروشی ها دست بکشن  پشت پرد ...

واقعا تو این شرایط دلار خریدن و دلالی ینی خیانت  به وطن چجوری میخوان اون دنیا جواب بدن؟ 

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
خودشون بلدن نقره فروشیا منم دقیق نمیدکنم ولی هرسال بابام بهم میگه انگشترشو میبرم براش دعاشو تمدید می ...

عهه ممنون که گفتی من نمیدونستم ❤❤❤

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
عهه ممنون که گفتی من نمیدونستم ❤❤❤

قربانت 😛😍😍😍😍😍

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم

واقعا عالیه این دعا

من با اینکه نمیدونستم چیه دوتا ست خریدیم مشهد واقعا خوب بود

بعدهافهمیدم ک دعاش چیه و اینا

تااینکه سنگ انگشترمو پارسال گم کردم😐امسال دادم روش سنگ انداخت

و دعانوشت براشوهرمم دادیم تمدید کرد

البته خودمونم میتونیم بانوک چیزی ک تمیزو مطهره بکشیم ازروی دعا 

هرسال ۱۹ فروردین

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
حرص نخور الان میریزن سرت میگن خودفروخته چرا تحریما رو جدی میگیری😂آمریکا باید نگران باشه دلارش رفته ...

بله میدونم😁

ضررش مال مردمه دیگه،

بااین تفکرات خودمون بدبخت میشیم

2706