2737
2739
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 569132 بازدید | 69449 پست
آره منم یه سری باهاش ورزش کردم حسابی شکمم درد گرفته بود به نظرتون روزی چند تا بزنم؟

از روزی ۳ تا ۳۰ تا شروع کن 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها از صبح ناخواسته گلاب بروتون شکمم درحال کار کردنه     دلم میخواد فردا صبح روز وزن کش ...

😂😂

من دو روزه این جوریم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
عزیزم لطف داری چه انرژی مثبتی  ولی چون اول هفته یه پرخوری داشتم فک نکنم زیادکم کنم

شادی جون (چه اسمی برات گذاشتم    )  کاهش وزن فردا یعنی جمع کل کاهش وزنامون توی طول هفته .اصلا به این ربطی نداره که یک روز زیاده روی کردیم. ممکنه یروز دیگه دوبرابر زیاده رویمون جبران داشته باشیم  

به امید اینکه فردا هممون بهترین نتیجه ی دلخواه هفته ای که گذشت و بگیریم  

منم امضامو بتونم تغییر بدم قشنگ یکماهه دست نخورده  

2731
شادی جون (چه اسمی برات گذاشتم       )  کاهش وزن فردا یعنی جمع کل کاهش وزنامون ت ...

سها جون اسمم شادیه اتفاقا تو خونه مادرم بهم میگفتن شادی زندگی اسم خواهرمم بهار که اونم بهار زندگیمونه

ایشالله سها جون خدا از دهنت بشنوه

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  
سلام عشقا چطورین چی خوردین چی قراره بخورین

سلام گلی

صفحه قبل نوشتم چه صبحانه ی حقیرانه ای خوردم  

ناهار تخم مرغ ابپزو سالاد

شام سوپ سبزیجات بدون روغن  

میان وعده ها هم چای سبز . دوتا خرما .  

2740
@نیییییییییکی     نیکی جان روزا چیکار میکنی چیا میخوری ! هفته ای چقدر کم می ...

سلام عزیزم . 

بدون ورزش هم میشه کم کردن . ولی کمتر . 

من در روز صبح یه لیوان شیر و یه خرما میخورم . تا نهار . سالادکاهو و خیار و گوجه و یه ق چای خوری روغن زیتون با کمی سینه مرغ  و سبزیجات دیگه . 

اگه برنج هم بخودم از ۵ ق بیشتر نمیخورم.  

بیشتر دمنوش چای سبز و دمنوشی که از مربیم گرفتم رو میخورم  . امروز هم که نیت کردم تا آخر هفته خگخ باشم  فقط سبزیجات و میوه جات میخورم.  

سیب خوره فیبر داره . استفاده کن . گلابی . مغزیجات.  سیر نگه میدارن . هویج هم همین طور 

هر چیزی که خواستی بخور منع نکن به اندازه ی کالری مجازت . کار با دمبل و دستگاه های دیگه بر ای بالاتنه   . خوبه اثر داره ولی پری جان نه تو مدت کوتاه . 

طولانی مدت . 

چربی های زیر بغل خانوم ها . بازوها . از نوع سخت هستن . جواب میده ولی طول میکشه . 

همت کن انجام بده . جواب میده بالاخره. 

سلام گلی صفحه قبل نوشتم چه صبحانه ی حقیرانه ای خوردم     ناهار تخم مرغ ابپزو سالاد شام ...

😨😨😨من هیچی نبخوردم

الانم‌دارم ناهار بقیه رو اماده میکنم چون میخوام دیه نگردم گرسنم نشه

میخوام جگر کبابی بخور با یکم ماست و نون 

ثبونه هیچی نخوردم

شامم هنوز معلوم‌نیست نون پنیر میخورم

@نیییییییییکی     نیکی جان روزا چیکار میکنی چیا میخوری ! هفته ای چقدر کم می ...

در ضمن پری جون شما تازه پسرت رو از شیر گرفتی.  باید صبر کنی گلم

سیستم گوارشمون خودش دست بکار شده گندی رو که این چندروز زدیم به رژیم پاک کنه ...

😂😂😂😂

سلام صبحتون بخیرو شادی 💕💕 ناشتا یه حبه سیر+آب گرم+لیمو  صبحانه یه فنجون ماست  بچه ها ...

اگه کم نشی رژیم شوک پر خوری رو بگیر . 

2706