2733
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 569633 بازدید | 69449 پست
مرررسی😍

خواهش میکنم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله برای شکم خیلی خوبه . فیله ها  در این دستگاه  در گیر میشن . من روز های اول که میزدم تا ...

آره منم یه سری باهاش ورزش کردم حسابی شکمم درد گرفته بود

به نظرتون روزی چند تا بزنم؟

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚

سلام صبحتون بخیرو شادی 💕💕

ناشتا یه حبه سیر+آب گرم+لیمو 

صبحانه یه فنجون ماست 

بچه ها اگه فردا رو این وزن لعنتی باشم ول میکنم رژیمو خسته شدم دیگه بخدا گناه دارم 

۱ ماه بیشتر ترازو خریدم همه چیو وزن میکنم برنج و دوسه هفته یبار میخورم اونم اگه برم مهمونی.نون  اصلا یادم نمیاد کی خوردم 

یه شنبه هفته پیش که رژیم شوک گرفتم  نصف نون خوردم هنوز نخوردم ...

۱۵ روز صبح ناشتا به بدبختی سیر قورت میدم آه 😖

روزی ۳ فنجون چای سبز 

قندو شکرو شیرینیجات وفست فود تعطیل کردم 

روغن اصلاااا استفاده ندارم

سه روز فست بودم تو این هفته یه روز خگخ 

از دیروز تا الانم رژیم سیب گرفتم کل کالریم تا شب ۴۰۰ تا میشه 

اگه کم نشم میمیرم😭😭😭😭😭

حالا یکی بگه کجای کارم اشتباه بوده !!!!!

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

سلام عشقا صبح بخیر😋😍 خداروشکر ساعتا اومد عقب انگار وقت اضافه میارم😂😂یه عالمه خوابیدم هنوز ۱۰ نشده😋😋😂😂 تا الان ۱۲۰ تا خوردم دارم میرم بیرون برگشتم با خداست دخترای خوبی باشید آباتونو به موقع بخورید تا بیام😂😂

وزن اولیه ۶۶ ⬅️🗝🔓۶۴/۲۰۰ ⬅️ 🗝🔓۶۲/۹۰۰ ⬅️🗝 🔓۶۱/۹۰۰⬅️🔐 ۶۰/۹۰۰⬅️ 🔐۵۹/۹۰۰⬅️🔐۵۸/۹۰۰⬅️🥇🏆 ۵۶ 🥇🏆 🔜🔚  تیکر کاهش وزنمه😋😊

@نیییییییییکی    

نیکی جان روزا چیکار میکنی چیا میخوری !

هفته ای چقدر کم میشی !

ورزشت چطوریه !!

شده بدون ورزشم کم بشی یا اگه کالری نسوزونی کم نمیکنی !!

کمک لازم دارم 

من چون بالا تنم بزرگتره تمرکزم رو اون قسمت رفته با کلی اپیکیشن و ورزش بالاتنه که دان کردم نهایت ۲۰۰ ۳۰۰ تا بسوزونم 

قبلا پیادروی ..طناب..رقص..پروانه..ورزشای که خیلی چربی سوزی دارن میرفتم و ۷۰۰ ۸۰۰ تا میسوزوندم اما همشون پا درگیر میشد الان اصلا نمیتونم انجامشون بدم چون بدنم بدفرم شده 😭

نمیدونم چیکار کنم خیلی ناراحتم

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سلام صبحتون بخیرو شادی 💕💕 ناشتا یه حبه سیر+آب گرم+لیمو  صبحانه یه فنجون ماست  بچه ها ...

پری جون، انتحاری زدی گلم، داری خوشتیپ میکنی نه خودکشی

استوپ بودی انجوری داری از استوپی در میایی؟؟؟؟

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
@نیییییییییکی     نیکی جان روزا چیکار میکنی چیا میخوری ! هفته ای چقدر کم می ...

سلام پری جان من اینو از یوتیوب دان کردم ۲۴ دقیقست تقریبا ۵ دقیقه باهاش کار کردم دیگه نتونستم خیلی ضربان قلب و بالا میبره و کالری سوزی زیادی داره برا بالاتنست تونستی دانلود کن باهاش کار کن کار با دمبله

سلام دوستای خوش اندامم من این سه روز تعطیلی رو خوب مراقب بودم که زیاده روی نکنم وشکرخداهم فک کنم مو ...

بابا ایول  مدال نگه داشتن رژیم وسط دیگ نذری بتو میرسه    

افرین عزیزم ادامه بده ببینم فردا چه وزنی رو میخوایی برامون ثبت کنی      

بابا ایول   مدال نگه داشتن رژیم وسط دیگ نذری بتو میرسه       افرین عزیزم ادا ...

عزیزم لطف داری چه انرژی مثبتی 

ولی چون اول هفته یه پرخوری داشتم فک نکنم زیادکم کنم

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  
2706