2737
2739
عنوان

آدم به دورویی مادرشوهر من پیدا نمیشه.فقط بیاین ببینین چی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 31594 بازدید | 191 پست
خلاصه خونه ی خواهرمو به نیم ساعت پیچوندیمو برگشتیم خونه شوهرم گفت برو به خانوادم اطلاع بده ما اومدی ...

این حرفا رو میزنی تصور میکنم مادرشوهرت یه دختر بچه ۴ یا ۵ ساله است که لج کرده😁😁😁😁

امضاء خدا پای آرزوهایتان🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گفتم نه

گفت چرا؟

گفتم دیگه ما نمیایم(مادرشوهرم از عید دیدنی پارسال که تواونجا بهش توهین شده بود اکیدا رفت و امد مارو با دایی که اتفاقا خیلیم خانواده ی متشخصی داره ممنوع کرده بود)

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

يك سوال! اونايي كه مادر شوهر و خواهر شوهر بد داريد،خودتون چه جور خواهرشوهرهايي هستيد؟خواهر شوهر هاي خواهر شوهرم همون بلاهايي رو سرش ميارن كه اون مي خواست سر من بياره ولي نتونست

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
2731

یه دفعه مادرشوهرم تو جمع برگشت گفت اره این عروس ماهم ادم بدوره دیگه

تا ۴ تا ادم متشخص میبینه فرار میکنه ازشون🤤🤤🤤

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
يك سوال! اونايي كه مادر شوهر و خواهر شوهر بد داريد،خودتون چه جور خواهرشوهرهايي هستيد؟خواهر شوهر ...

منم دیدم مادرشوهرایی کع پیزی ک سر دخترشون اومده سر عروس خالی میکنن😒

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
2740
یه دفعه مادرشوهرم تو جمع برگشت گفت اره این عروس ماهم ادم بدوره دیگه تا ۴ تا ادم متشخص میبینه فرار م ...

ولش این دیگه مریض روانیه

عاشقم بمون همیشه$باورم همیشگی شه$فرق بودو نبودت $فرق مرگو زندگی شه
يك سوال! اونايي كه مادر شوهر و خواهر شوهر بد داريد،خودتون چه جور خواهرشوهرهايي هستيد؟خواهر شوهر ...

من اگه خواهر شوهر بشم دلم میخواد عروسمون خوشبخت ترین و دلبر ترین و خوشتیپ ترین باشه همه پولای داداشمو خرج قر و فرش کنه کیف کنه واسه خودش 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
یه دفعه مادرشوهرم تو جمع برگشت گفت اره این عروس ماهم ادم بدوره دیگه تا ۴ تا ادم متشخص میبینه فرار م ...

مسگفتی اوا مامان جان همین چند ساعت پیش گفتی پاتونو بزارین خونه دایی دگ شماهارو از خودم نمیدونم که😒😒😒😒

دو رو بی ادب😡

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
برادرشوهرمم گفت به چه حقی نمیخوای احترام بزاری به تنها داییم؟

خب میگفتی واسه اگه اجازه بدن میایم 

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
2706