2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014953 بازدید | 355184 پست

سلام صبا جان چله امروز به نیت شما بود الهی به حق امام زمان هر ارزویی داری بهش برسی عزیزم☺☺

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

بچها من امروز نوبت سونو دارم خواهش میکنم هر کی پست منا دید برای اینکه همچی فندقم خوب باشه یه صلوات مهمونش کنه سپاسگذارم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شب چهارشنبه نباید اقدام برا بچه دارشدن کرد. میشه سه شنبه شبش یا چهارشنبه شبش. کدومو میگن شب چهارشنبه

مثلا امروز ک سه شنبه باشه شب ک بشه میگن شب چهارشنبه ک نباید نزدیکی کرد به نیت بچه دارشدن..شب اول و وسط و آخرماه قمری هم ممنوع 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

سلام دوستای  گلم از صبح صد بار خواستم خودمو بزنم بخواب تا ساعت بشه ده برم سونو نمیشه استرس دارم خیلی ،،اگه دیر اومدم خبر دادم نگران نشید مطبش بی نهایت شلوغه معلوم نیس کی نوبتم بشه ،،گفته ده بیا 

😍خدایا شکرت 😍
2742
سلام دوستای  گلم از صبح صد بار خواستم خودمو بزنم بخواب تا ساعت بشه ده برم سونو نمیشه استرس دارم ...

ان شاء الله ک با خبرای خوش میای روژان جان منتظر هستیم😍

حنانه جون من زیاد پیگیر اخبار شما نیستم ولی حسی بهم میگه پسر داری. نمیدونم چقد حسم درسته ولی خودم ا ...

سلام صبای عزیزم .الهی قربونت برم .ان شااله حست درست باشه.امروز بعداز نماز صبح خوابم نمیبرد همش چشمامو میبستم و روز سونو رو تصور میکردم.داشتم تصور میکردم که از سونو میام بیرون و به همسرم میگم بچه پسره.تصور ه اندازه خوشحالیش و دیدن قیافه اش اون لحظه وااقعااا سخته.اصلااا به روم نمیاره هااا ولی من از دلش خبر دارم

خدا ان شااله کمکم کنه بتونم خوشحالش کنم😢صبا جان موقع دعا کردن  به خدا همیشه کنار اسم بچه ها اسم توهم به زبونم میاد با اینکه  شناخت زیادی  بهت ندارم.الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده خانومی😍😍

ای جاااانم مبارک باشه😍😍 ان شاالله دلت همیشه غرق در شادی باشه. خدا گل پسرتو واست حفظ کنه عزیزم ❤

فدات بشم بهار جون ممنون عزیزم😘😘😘ان شالله گل پسرت سلامت بغل کنی🙏🙏😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
بچها من امروز نوبت سونو دارم خواهش میکنم هر کی پست منا دید برای اینکه همچی فندقم خوب باشه یه صلوات م ...

ان شااله اثر  همه ی دعاهای خیری که در حق بچه ها میکنی به خودت برگرده و امروز خبرای خوبی تو سونو بشنوی  عزیزم😍😍

2740
سلام دوستای  گلم از صبح صد بار خواستم خودمو بزنم بخواب تا ساعت بشه ده برم سونو نمیشه استرس دارم ...

میفهمم حالتو عزیزم.الهی که همه چی مرتبه و صدای قشنگ ضربان قلب گل پسرت و بشنوی و دلت اروم بگیره عزیزم.😍

من وقتی دیدم وسط هست فهمیدم این تو راهیمون هم دختره خدا عاقبتمونو با دخترای گلم ختم بخیر کنه  ...

ببین عزیزم خیلی ها میشناسم که سمت راست بودن و بچشون دختر بوده , ولی هر چی دیدم وسط بوده بچشوون پسر شده . منم تو سونو قلب بچم وسط بود . انشاا... که پسره

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
اسم ازمایشگاه میاد استرس میگیرم 

نترس.برو ببین تعدادش خوبه یا ن.لااقل اگ مشکلی باشه زود درمانش کنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دمنوش برا جنسیت اسطوخودوس خیلی خوبه هر شب قبل تواب بخور من راستش شبها تمبلیم میاد گاهی میخورم...چایی ...

میگما سلنیومو سرچ کردم زده بالای۳۵ سال.ی وقت منو شوهرم بخوریم بدتر ی چیزیمون نشه😅😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچها من امروز نوبت سونو دارم خواهش میکنم هر کی پست منا دید برای اینکه همچی فندقم خوب باشه یه صلوات م ...

عزیزم من برات میفرستم❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
شب چهارشنبه نباید اقدام برا بچه دارشدن کرد. میشه سه شنبه شبش یا چهارشنبه شبش. کدومو میگن شب چهارشنبه

عزیزم از اذان مغرب روز سه شنیه تا اذان صبح میشه شب چهارشنبه

میتونی اگر تخمک گذاریت سه شنبه میوفته تا قبل اذان اقدام کنی

اگه این قضیه ندونن اقدام کنن چی

چون نمیدونن مهم نیست عزیزم

خدا انقدر سختگیر نیست 

منتها این روزها روی جنین تاثیر میزاره واسه همین تاکید شده

2706