2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
موافقم باهاتون آره والا  کاش این بی فرهنگ‌ی بعضی خونواده شوهرا ازبین میرفت که اینقدر نگن پسز پ ...

خداروشکر خانواده ی شوهر من دختر وپسر نمیکنن😀 میگن بچه باشه فرقی نداره دختروپسرش . حالا شاید پست سر و تو دلشون یه چیز دیگه  بگن الله اعلم😅😆 البته متوجه شون شدم وقتی ببینن پسره خیالشون راحت میشه

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربون خندت برم زینب جونم     بهتری عزیزدلم؟

خدا نکنه عزیزم😙 خداروشکر خیلی بهترم . عزیزدلم مرسی که  همیشه به یادم بودم و حالمو میپرسیدی 😘😘😘 ان شاالله همیشه تنت سالم و لبت خندون باشه . 

راستی پاهای جگرخاله رو گاز نگیری😉😂چقدر خندیدم 😀😀

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2731
فاطمه جان دیدم که استرس جنسیت روداری میدونم خودت بهترمیدونی ولی  عزیزدل من قبل اینکه بیام این ت ...

سامی عزیزم عشقم ممنونم از اینکه برای ارامشم اینهمه تایپ کردی چقدر حضور شماها خوبه چقدر خوبه هستید همگی اروم جونید

درست میگی عشقم فقط باید خدا بخواد

من امیدم از همه جا بریده و چشم امیدم به دعاهای شماست

البته نمیدونم این اقدامم بگیره چون یه کیست کنار فولیکولم بود

و با اینکه شش روز از اقدامم میگذره غیر یه تیرکشیدن تخمدان اونم پریروز هیچ علائمی ندارم

ولی اگرم باردار باشم میدونم دعاهای شما در حقم ممکنه مستجاب بشه اگر خدا صلاح بدونه برام

بازم ممنونم ازت مهربون خوش بیانم

انشالله چندسال دیگه که قصد اقدام داشتی با اولین اقدام نهال پسرت توی دلت کاشته بشه عشقم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ممنون مامان ستايش عزيزم انشالله شما هم صاحب يه گل پسر با ايمان بشيد  خيلي اون روزايي كه تو اقد ...

لیانا جان سپرده بودی واسه انتقال شنبه ات دعا کنم که ان شاااله با موفقیت انجام شه و ثمر بده ان شااله.الوعده وفا.اگه خدا صدامو بشنوه و لایق بدونه، دعاات کردم عزیزم.امیدوارم اخر این ماه خبرای خوبی بهمون بدی عزیزم😘😘

فداتشم مهربونم 😙. ممنون که به یادم بودی😚😚 ان شاالله همیشه تنت سالم باشه عزیزم. ان شاالله که این م ...

دورت بگردم عزبزم .ممنونتم.ان شااله همه ی دعاهات در حقم به اجابت برسه زینب جان😢😢

ممنون مامان ستايش عزيزم انشالله شما هم صاحب يه گل پسر با ايمان بشيد  خيلي اون روزايي كه تو اقد ...

عزیزم ان شاءالله به حق خط خط قرآن دوتا نی نی خوشکل امروز به دلت میچسپن و نه ماه دیگه میان بغلت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

اللهم صل علی محمد وال محمد 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دیشب بیرون بودم تا وقتی رسیدم خونه  ترشحات  خونی زیاد بود که استراحت کردم کمتر شد امروز رف ...

مواظب خودت  و گل پسرت باش عزیزم . تبریک میگم بابت شنیدن صدای قلب کوچولوش ان شاءالله ۱۲۰ سال به سلامت بتپه .ان شاءالله به سلامت و به وقتش بیاد بغلت

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
راستی بچه ها دیروز حوصله نداشتم بهتون بگم دکتر سونو چهره دخترم نشون داد گرد بود مثل دختر بزرگم داشت ...

ای جونم قربونش بشم خدا حفظش کنه و به سلامت بیاد بغلت ان شاءالله مایه ی افتخارت بشه این فرشته

دورت بگردم عزبزم .ممنونتم.ان شااله همه ی دعاهات در حقم به اجابت برسه زینب جان😢😢

حنانه جون من زیاد پیگیر اخبار شما نیستم ولی حسی بهم میگه پسر داری.

نمیدونم چقد حسم درسته ولی خودم اگه جای تو بودم خیالم راحت بود.

نگران نباش

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.