2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015732 بازدید | 355185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمی ،چه اذیتی ؟🌹

قربونت بشم 🥰🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
بله ،سه شنبه وقت پریودم هست

الهی ب حق فاطمه زهرا الان تودلت گل پسرنشسته....امروزچندروزازاقدامت میگذره؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
خداروشکر خوبم...من 4شنبه آی یوآی شدم14سیکلم بود.19سیکلمه

انشاالله با موفقیت همراه باشه ،نشاسته بیشتر  مصرف کن و سعی کن کارهای سنگین انجام ندی

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
الهی ب حق فاطمه زهرا الان تودلت گل پسرنشسته....امروزچندروزازاقدامت میگذره؟

انشاالله ،ممنونم بابت دعای خوبت انشاالله برای شما هم همینطور باشه،امروز ۱۵ روز از اقدامم گذشت

انشاالله با موفقیت همراه باشه ،نشاسته بیشتر  مصرف کن و سعی کن کارهای سنگین انجام ندی

نشاسته خیلی میخورم عزیزم مثل فرنی میپزم و بانبات میخورم...توتاپیک آی یوآی گفتن مسقطی خوبه منم گرفتم روزی اندازه یه شکلات میخورم چون گفتن گلاب داره کمتربخورم.نظرتوچیه؟طعمشم پرتقالیه

انشاالله ،ممنونم بابت دعای خوبت انشاالله برای شما هم همینطور باشه،امروز ۱۵ روز از اقدامم گذشت

پ یعنی بیبی نشون میده دیگ😍😍😍😍

نشاسته خیلی میخورم عزیزم مثل فرنی میپزم و بانبات میخورم...توتاپیک آی یوآی گفتن مسقطی خوبه منم گرفتم ...

خوبه ،مسقطی هم گزینه ی خوبی هست 

پ یعنی بیبی نشون میده دیگ😍😍😍😍

بیبی به بدن من جواب نمیده ،قبلا با وجود اینکه باردار بودم ولی بازم بیبی منفی نشون میداد برای همین علاقه ای به بیبی چک ندارم،اگر عقب بندازم آزمایش میدم اینجوری خیالم راحت تره

بیبی به بدن من جواب نمیده ،قبلا با وجود اینکه باردار بودم ولی بازم بیبی منفی نشون میداد برای همین عل ...

عه جدی؟؟؟؟پ انشالله بعدپسربودن جنسیت بچه آتناجون منتظر خبربارداریت باشیم😍😍😍😍😍😍

خدااارو شکر عزیزم .دیروز تا شب درگیر بودم و نتونستم بیام تاپیک و حالتو بپرسم.ولی فکرم پیشت بود.منم خ ...

فداتشم مهربونم 😙. ممنون که به یادم بودی😚😚 ان شاالله همیشه تنت سالم باشه عزیزم. ان شاالله که این ماههای باقیمانده رو ب سلامت بگذرونی و با دل خوش کاکل زریتو بغل بگیری😙😙😍😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

میگم تونی نی پلاس خیلی خوبه گروه بزنم لینک بدم میاین؟مثل تلگرامه و احتیاج ب بروزرسانی نداره..البت بااجازه نی نی سایت

ای جاانم     من شرمندم 🙈   البته هنو اول راهم هنو تا ۹ ماه اینده باید منو تحمل کنین ...

ان شاالله روزای خوبی درکنار هم داشته باشیم و ب سلامت همه ی نی نی ها مون ب دنیا بیان 💖 .مرسی آبی جان 😙

ان شاالله قسمت همه ی منتظرا😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی