2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014918 بازدید | 355184 پست

راستی بچه ها دیروز حوصله نداشتم بهتون بگم دکتر سونو چهره دخترم نشون داد گرد بود مثل دختر بزرگم داشت منو نگاه میکرد دکتر موهاشو نشونم داد یادم میوفته دلم برایش تنگ میشه

دستانش و پاهاش و ستون فقرات و همه اعضای صورتش نشونم داد

آن شاا... قسمت همه تون بشه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
وای ن گلم پسرچی میشه ؟تسلطت ب تخمک گذاری بیشترمیشه و احتمال اینک پسربشه میره بالا.چون بامحرک ازیکی ت ...

میگما آمپول ب کجا میزنن؟؟درد داره😐😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی بچه ها دیروز حوصله نداشتم بهتون بگم دکتر سونو چهره دخترم نشون داد گرد بود مثل دختر بزرگم داشت ...

الهی 

عزیزم،دلم رفت برای توصیفت،الهی به سلامتی بیاد بغلت اولدوز جونم😍😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عریزمی ممنون از توضیحاتت ،کیت نذاشتی،،؟؟محرک مثل لتروزول ...نخوردی؟؟؟

خواهش میکنم عزیزم نه اصلا نه کیت نه لتروزول

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731
راستی بچه ها دیروز حوصله نداشتم بهتون بگم دکتر سونو چهره دخترم نشون داد گرد بود مثل دختر بزرگم داشت ...

آخه نازی.دیگ دل تو دلم نیس.میخوام مامان بشم😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

الهی قربونش برم من😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
الهی  عزیزم،دلم رفت برای توصیفت،الهی به سلامتی بیاد بغلت اولدوز جونم😍😍😍😍

ممنون عزیزم آن شاا... ۳۳ هفته دیگه خودت همینا رو توصیف کنی توصیف گل پسرت

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
نرگس جونم  امیدوارم شما هم با خبر گل پسری بیایی و‌ شادمون کنی😍😍😍

ممنون رز عزیزم از ارزوی قشنگت.ان شاااله کع همینطور بشه.خدا به تو هم به زودی یه گل پسر سالم و خوشگل ببخشه عزیزم

ممنون عزیزم آن شاا... ۳۳ هفته دیگه خودت همینا رو توصیف کنی توصیف گل پسرت

ممنونم اولدوز عزیزم 

الهی آمین برای دعای قشنگت،❤️❤️❤️

ممنون رز عزیزم از ارزوی قشنگت.ان شاااله کع همینطور بشه.خدا به تو هم به زودی یه گل پسر سالم و خوشگل ب ...

عزیزمی نرگس جون‌

میگم فردا برو سونو ،مثل اتنا 😍😍😍خیلی هیجان داره خدایی

ای جااانم.ماشاااله به این گل دختر که نیومده دل مامانشو برده😍😍الهی که زنده باشه واستون عزیزم

واااای اولدوز جونم‌ شکر خدا 

دورش بگردم عروسک پاک رو

انشالله به سلامتی بغلش کنی

و خدا بی هوا و بی برنامه قولی که تو قران بهت داده رو عملی کنه 

ناخواسته و معجزه وار 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706