2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016470 بازدید | 355185 پست
الهی دورت بگردم ماهم اندازه تو شایدم بیشتر منتظر شنیدن خبرایخوب پسردارشدنت هستیم عشقم.چشم همین جا نذ ...

خدانکنه عشقم زنده باشی نرگسم و‌حاجت روا

انشالله خدا به حقانیت قران و‌سوره هاش حاجتت رو روا کنه و اخر همین ماه ختمت رو شروع کنی

قبول باشه عشقم انشالله

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن نداده حتما این ماه میبرم  بهش گفتم احتیاجه چیزی نگفت ینی میاد

عزیزم لطفا فردا واسم بفرس چ غذاهایی بخورم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731

شوهر من واریکوسل داشت نامزدی متوجه شدیم و همون موقع عمل کرد سه ماه بعد. عروسیمون دختر دار شدیم شکر. خدا

اما ازمایشش بعد. عمل تغییر چندانی نکرد و معجزه بود بچه دار. شدنمون

انشالله که پسره و‌چله زیارت عاشوراتم تو همون ایام برامون میخونی

فاطمه جان دیدم که استرس جنسیت روداری میدونم خودت بهترمیدونی ولی  عزیزدل من قبل اینکه بیام این تاپیک تا یک سالگی دخترم تونت فقط دنبال رژیم وروز تخمک گذاری وچه وچه بودم  که چی کارباید کردتا بچه پسربشه ولی وقتی با این تاپیک آشناشدم واقعا یه تلنگرخیلی خوبی بود برام کلاصددرجه نظرم رو عوض کرد الان که اینجا هستم میگم اول خدا وسط خدا آخرهم خدا بقیه همه صفره.....من مرینازرو اینجا دیدم که موبه مو همه چیز رو رعایت کرد ولی خواست خدا یه گل دختربود براش من بانو رو دیدم که موبه موهمه چیز رو رعایت کرد وخواست خدا گل دختربودبراش وخیلی های دیگه مثل نیکا کیانا این  دوستامون همه روز تخمک گذاری اقدام داشتن ودختردارشدن اونم با رژیم سفت وسخت.واما طناز که آخرای سیکل ونزدیک پریود ناخواسته باردارشد پسر پریای مامان که دوروز بعداقدامش تخمکش آزادشد ودیگه اقدام نتونست بکنه حتی دکتربهش گفت باردارشدی  برو سقط کن چون دخترمیشه وپریا به خدا توکل کرد وگل پسرش الان بغلش وخیلی های دیگه که ناخواسته باردارشدن پسر واصلا خودشون میگن که اقداممون توروز تخمک گذاری نبوده ....این حرفهام تکراری بود ولی برای آرامش دلت زدم مطمئن باش اگه خدابخوادباهمون تخمک ۲۹ بهت پسرمیده واگه نخوادبا۲۲هم نمیده .پس توکل کن به خودش عشقم.البته میدونم بچه سومت هست وخبردارم چه فشارهایی روته ولی عزیزدلم خودت روبسپار به خدا ازته دل ازش بخواه ازخوده خودش مطمئن باش نا امیدت نمیکنه ویه پسرخوشگل وسالم بهت هدیه میده اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
تاثیرداشت تو بارداریتون؟ باردارشدین؟ 

والا بخوام راستش رو بگم تو  بارداری اولم چند ماه، بعداز اقدام میخوردم ولی باردار نشدم و یکی دو ماه اخر دیگه نخوردم و باردار شدم.تو این بارداریم هم همون ماه اول اقدام شکر خدا باردار شدم و نشاسته هم استفاده نکردم

ازشوهرمن بدترنیست عزیزم البت من دوتادختردارم...شوهرمن اگ ازدردب خودش بپیچه دکتربرونیست بخاطراینک بهش ...

حتما آزمایش میبرمش ببینم دکترش چ تشخیصی داره لازم باشه جراحی هم بکنه

حراحیش سخته؟ نقاهتش زمانبره؟ 

منتظر گل پسرام  
آره ماه های آخر طبیعیه، من که استرس ندارم خداروشکر بالاخره بچه بزرگتر شده الان قشنگ حس میکنم پاهاش ...

😂😂😂

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706