2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
محرک چی خورده بودین؟

فقط کلومیفن.متفورمین هم چند ماهه دارم میخورم.ویتامین ای هم میخوردم که تموم شد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همچنین شما ،،من دکترم گفت دیگه دو یا سه بار اقدام کن هرماه یه بار واسه من جواب نداد

من اقدام دارم زیاد .همسرمم مشکلی ندارن .خودمم که فقط یه ذره تیروئیدم کم کاره .دیگه موندم بخدا.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728

من نمیخوام تا نه سیکل برم دکتر. میخوام از سوم پری صبح دوتا لتروزول شب هم دوتا کلومیفن بخورم تا هفت پری.بعد نه سیکل میرم سونو ببینم چخبره.البته میرم پیش دکترم چون خودش سونو میکنه .

من تو ماه یه بار اونم وقتی دکترم میگه،، بقیش جلو گیری میکنم 

نه .آخه من زیاد پیگیر پسر نیستم میدونی یه جورایی مطمنم اگه قسمتم باشه حتما میشه و با رژیم و کیت و این جور چیزا نمیشه اگه خدا نخواد.اینم که میرم دکتر میخوام زودتر باردار بشم‌. تنها کاری که واسه پسر دار شدن انجام میدم خالصانه دعا میکنم .هم خودم هم همسرمم  . اگه قسمت هم  نباشه با جون و دل میپذیرمش. و ما چهار تا بچه میخواییم اگه بشه دوتا پسر و دوتا دختر که خدا رو شاکریم اگرم نشه بازم شاکریم .اگر فقط هدیه هم تو تقدیرمون باشه بازم شاکریم .

من نمیخوام تا نه سیکل برم دکتر. میخوام از سوم پری صبح دوتا لتروزول شب هم دوتا کلومیفن بخورم تا هفت پ ...

نه عزیزم الان که پری شدی برو دکتر خودش بهت دارو بده ،، سر خود دارو نخور خودش برات بنویسه بهتره 

😍خدایا شکرت 😍
2740
من این ماه خونریزیم خیلی زود تموم شد روز سوم تمومدشد چرا اینجوری شدم  

منم به زور میاد انگار قرار نبوده اصلا بیاد .خودمو بستم به نبات و دارچین و قویماق خوردن ولی همون جوریه

نه عزیزم الان که پری شدی برو دکتر خودش بهت دارو بده ،، سر خود دارو نخور خودش برات بنویسه بهتره 

همینا رو میده دیگه نه سیکل هم برم سونو احتمالا هاش ام جی بده بعد هاش سی جی.من اینبار بعد تزریق آمپول هم سونو میدم که ببینم ازاد شده یا نه

الهی بمیرم واست عزیزم.ان شااله دوهفته دیگه صدای قلب کوچولوش رو میشنوی.عشق راست میگه ها تو سونو   ...

خدا نکنه حنانه جون .فدای دلهای مهربونتون بشم که اینقدر درک میکنین و دلگرمی میدین انشالله هرچی خدا بخواد  دعا کن برام انشالله خودتونم هر حاجتی دارین بروارده بشه ❤💙

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
منم به زور نیاد انگار قرار نبوده اصلا بیاد .خودمو بستم به نبات و دارچین و قویماق خوردن ولی همون جوری ...

آره منم از صبح آویشن و چیزای گرم خوردم ولی دیگه تموم شده مثل روزای آخر پری شدم درحالی که روز چهارمم 

😍خدایا شکرت 😍

سلام،بچه ها دکتر شوهرم دوباره واسش از اسی نوشت،امروز رفت داد،دکترمم عوض کردم این دکتر جدید گفت پریود که شدی بین روز ۱تا۳پریودی بیا سونو واژینال وضعیت رحمت و تخمکات رو بررسی کنم،اینماه اقدام ندارم،میشه یه چیزی بهم بگین بخورم که‌ زودتر پری شم؟

قربون دلت برم عزیزم دعا میکنم برات که قلبش زودتر تشکیل بشه.

فدات بشم عزیز دلم دستت درد نکنه 

دلتون شاد باشه همیشه 

التماس دعا ❤💚

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
همینا رو میده دیگه نه سیکل هم برم سونو احتمالا هاش ام جی بده بعد هاش سی جی.من اینبار بعد تزریق آمپول ...

نه شاید تغییرشون بده ،، چون منم فکر نمیکردم این آمپول خودکاریه رو بده ولی داد

😍خدایا شکرت 😍
2706