2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
قربونت برم عزیزم اخه من در مرحله اول بتام بسیار کم بود بعدش دکتر گفت احتمال زیاد یک هفته بعد لک و خو ...

عزيز دلم همه ما يه بار سقط رو تجربه كرديم 

دليل نميشه كه بعدي هم سقط بشه 

مطمئن باش قلب ني نيتم تشكيل شده سالم سالم 

فقط با فكرو خيال اون كوچولورو اذييت ميكني 

انشالله دلت شاد ميشه😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
اره عزيز دلم گل پسرم به دنيا اومده ايشالله يه پسر كاكل زري هم گير شما مياد💙 راستش موقعي بايد نگران ...

چقد خوشحال شدم الهی خدا برات حفظش کنه 💙❤

ممنونم که اینقدر بهم دلداری دادی چون شرایطمون تقریبا یکی بوده 

اخه دکترم با اینکه خیلی مهربونه با اینکه خیلی دلسوزه تقریبا ناامید کننده حرف میزنه و گفت باید ایندفعه بفرستیمتون ازمایشات و ...که دللیش مشخص بشه ،

حتما مهربونم این کار رو میکنم❤

تو ماه رمضون هم یه ختم قران کامل داشتم  و ارامش خیلی خوب ،همش میگفتم میدونم خدا ازم راضیه و من باردار شدم ... حالا هم میخونم شاید خدا دوباره منم لایق مادری دید و شرمندم نکرد پیش اطرافیانم .

شاید باورت نشه دیروز تو سونو گرافی همه مادرا میرفتن داخل صدای تاپ تاپ قلب نی نیشون بلند میزد همه میفهمیدن منم منتظر بودم برم داخل تا صداشو همسرم بشنوه و خ شحال بشه اما با چشمای گریون اومدم بیرون 😔 

بخشید سرت درد اوردم بابت همه راهنماییات ممنونم خدا هرچی میخوای بهت بده به همه مهربوناییکه تو این جمع هستیم بهترینارو بده انشالله 

التماس دعا 

فقط از همه اوناییکه پیاممو میخونن میخوام بگم لطف میکنید برام دعا میکنید .

فقط بگید حتی اگه قلبش تشکیل هم نشه برای سقط درد زیادی نکشم خیلی بده دردش خیلی سخته ..ممنونم از همتون💙❤💚

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سر دخترم پنج هفته دیده نشد ولی هشت هفته دیده شد اصلا نگران نباش

خدا براتون حفظش کنه عزیز دلم💚 انشالله توکل به خدا کردم 

بله ماهور جونم تحت نظرم.😔البته ماه قبل زیاد انید نداشت چون فقط یه فولی داشتم میگفت با وحود این همه ...

محرک چی خورده بودین؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731
شما واسه سقط قبليتون آزمايش ندادين؟؟ منم آخه يه سقط داشتم كه جنين تو ٦ هفته موند و رشد نكرد قلبشم تش ...

بله  عزیزم یه چکاپ تقریبا کامل دادم که توش هم هورمون ها هم تروئید و خیلی چیزای دیگه بود و همه چی خوب بود فاز های مختلف قاعدگیم فولیکولار و ...هم خوب بود فقط ویتامین D ندادم تا حالا دکترا میگفتن تا ۳ سقط اتفاق نیافته نمیفرستن دنبال علل کروموزومی و نطفه که ای کاش میفرستادن و خیالم راحت میشد 

همسرمم از  اسپرم نداده 

این آمپول رو با لتروزل و دوتا  اچ سی جی گرفتم 350. فک کنم 300 پولش بود  البته با بیمه ،، ر ...

عزیزم اسم امپولات چیه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
چقد خوشحال شدم الهی خدا برات حفظش کنه 💙❤ ممنونم که اینقدر بهم دلداری دادی چون شرایطمون تقریبا یکی ...

عزيز دلم دعا ميكنم بهترين اتفاقا واست بيوفته چون دلت پاكه مطمعن باش به زودي صداي قلبشو ميشنوي خودت از قران استخاره بگير ببين قران چي بهت ميگه ♥️

♥️
عزيز دلم همه ما يه بار سقط رو تجربه كرديم  دليل نميشه كه بعدي هم سقط بشه  مطمئن باش قلب ...

مرسی بهار عزیزم 

اما واسه من میشه سومین سقط  عزیزم واسه همینه ناامیدم اما به خودم قول دادم غصه نخورم اسنرس نداشته باشم که الحمدالله الان بهترم چون میخوام اگه همین یکذره امیدی هم هست از بین نره 

مطمعنم از دیشب تا الان خیلی بهترم و اونم بخاطر دعاهای بچه های اینجاست و دعای مادرم که دیشب خیلی امیدوارانه به قضیه نگاه میکرد و نگرانش نکردم و رفت خونه خودش بدون اینکه بفهمه حالم خرابه و دکترم اینجوری گفته

و حتی امامزاده ای که رفتم التماسش کردم و خدایی که همه ی اینارو برام رقم زده 💚

بله  عزیزم یه چکاپ تقریبا کامل دادم که توش هم هورمون ها هم تروئید و خیلی چیزای دیگه بود و همه چ ...

اونا كه آزمايش و چكاپ قبل بارداريه ولي من بعد سقطم انقد به دكترم اصرا كردم واسم آزمايش ژنتيكي و انعقادي و خود ايمني نوشت كلي ازم خون گرفتن من مشكلم هموزيگوته نميدونم يعني چي فقط اينو فهميدم كه خونم لخته ميشه واسه همون جنين رشد نميكنه خون نميرسه بهش كه بهم قرص آسپرين داده دكترم و گفته تو طول بارداري آمپول آنوكسا دور ناف بزنم حالا فعلا باردار نشدم تازه از اين ماه اقدام كردم خدا كنه ديگه ايندفعه مثه دفعه قبل نشه كه اصلا حوصله دردسر سقطو ندارم 

نگران نباش ايشالله قلبش تشكيل ميشه اين فكرو از خودت دور كن كه قلبش تشكيل نميشه بگو ايشالله همه چي خوبه

عزيز دلم دعا ميكنم بهترين اتفاقا واست بيوفته چون دلت پاكه مطمعن باش به زودي صداي قلبشو ميشنوي خودت ا ...

ایشالله ایشالله قربونت برم 💚💙❤

فقط بهم میگی چجوری استخاره بگیرم بلد نیستم ؟

اونا كه آزمايش و چكاپ قبل بارداريه ولي من بعد سقطم انقد به دكترم اصرا كردم واسم آزمايش ژنتيكي و انعق ...

درسته منم خیلی دکتر عوض کردم و ازشون قبل این بارداریم میخواستم ازامیشات ژنتیک و اینا برام انجام بشه اما متاسفانه گوش ندادن میگفتن همه چی خوبه فقط من زیاد اصراری نداشتم چون اطلاعاتی نداشتم و میگفتم خودشون بهتر میدونن که نمیفرستن با اینکه دوتا سقط داشتم 

حالا هم دیگه فایده نداره تا مشخص بشه 

فقط میتونم بهت بگم خداروشکر که رفتی و دلیلش رو فهمیدی این خیلی خیلی خوبه و مطعنن بزدوی  بارداری بعدی سالمی پشت سر میزاری به امید خدا 

ممنونم ازت عزیزم انشالله 

ایشالله ایشالله قربونت برم 💚💙❤ فقط بهم میگی چجوری استخاره بگیرم بلد نیستم ؟

منم بلد نبودم عزيزم فقط وضو ميگرفتم و نيت ميكردمو صلوات ميفرستادم و باز ميكردم قرانو معنيشو ميخوندم احساس ميكردم خدا باهام حرف ميزنه

♥️