2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014952 بازدید | 355184 پست
همینا رو میده دیگه نه سیکل هم برم سونو احتمالا هاش ام جی بده بعد هاش سی جی.من اینبار بعد تزریق آمپول ...

ناراحت شدم دیدم زدی پری شدی عزیزم😭😭😢

تو مشکلت چیه عزیزم؟شوهرتم فرستادی دکتر؟

نه شاید تغییرشون بده ،، چون منم فکر نمیکردم این آمپول خودکاریه رو بده ولی داد

فکر نمیکنم چون تا حالا اچ ام جی نزدم احتمالا اونو بده

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت شدم دیدم زدی پری شدی عزیزم😭😭😢 تو مشکلت چیه عزیزم؟شوهرتم فرستادی دکتر؟

اره متاسفانه پری شدم باز. بله از دادن ایشونم ولی هیچ مشکلی  ندارن و خیلی هم وضعیتشون خوبه خدا رو شکر. خودمم فقط یه ذره کم کاری تیروئید دارم همین .دیگه موندم بخدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
من نمیخوام تا نه سیکل برم دکتر. میخوام از سوم پری صبح دوتا لتروزول شب هم دوتا کلومیفن بخورم تا هفت پ ...

عزیزم دوز محرک هات خیلی زیاد میشه شما که هر ماه فولی داری این همه واسه چی میخوری فقط لتروزول بخور اونم خارجی یه بسته ده تاییش ۵۰ تومن فکر کنم 

2731
سلام،بچه ها دکتر شوهرم دوباره واسش از اسی نوشت،امروز رفت داد،دکترمم عوض کردم این دکتر جدید گفت پریود ...

عزیز دلم اگه هنوز خیلی مونده بنظرم چیزی نخور که زودتر از موعد پری بشی شاید همین  خدانکرده باعث بشه تخمک گذاری و روزهای قاعدگیت بهم بخوره و نتیجه ی مفیدی نگیری 

من یبار پریم دیر شد امپول پروژسترون زد دکتر 

و وقتایی که یکم دیر میشد دم کرده زیره و زعفرون و اینا میخوردم تا زود بیاد و پیاده روی که خیلی تاثیر داره 

منم همیشه روز سوم پری میرفتم دکتر و دارو میداد بهم و بنظرم خوبه این دوره از پریود زیر نظر دکتر بودن 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزم دوز محرک هات خیلی زیاد میشه شما که هر ماه فولی داری این همه واسه چی میخوری فقط لتروزول بخور او ...

لتروزول خارجی؟ مارکش چیه ؟ 

عزیزم دوز محرک هات خیلی زیاد میشه شما که هر ماه فولی داری این همه واسه چی میخوری فقط لتروزول بخور او ...

باور کن اصلا هزینه ها برام مهم نیست فقط خسته ام دیگه

2738
باور کن اصلا هزینه ها برام مهم نیست فقط خسته ام دیگه

مامان هدیه جان این ماه تو پریودی گرمی زیاد نخور شاید بدنت خیلی گرم شده و نطفه را بعد لقاح میسوزونه مامان اتنا هم اینطور شده بود ماهی که باردار شد فقط آب انار و سردیجات خورد 

لتروزل خارجی شنیدم از ایرانیش خیلی بهتره این ماه استفاده کن و شیاف پروژسترون بعد اقدام هات استفاده کن مثل اون دوستمون 

سلام مهربونم بله حرف شما درست اما این چیزیه که سونو نشون داده در واقع طبق سنی که از اخرین قاعدگی حسا ...

منم 5 هفته رفتم جنینم اصلا مشخص نبود , دکترم گفت فقط ساک حاملگی تشکیل شده گفت 2 هفته دیگه بیا . انشاا... دو هفته دیگه بری و صدا قلب بچت رو بشنوی

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
خدا نکنه حنانه جون .فدای دلهای مهربونتون بشم که اینقدر درک میکنین و دلگرمی میدین انشالله هرچی خدا بخ ...

قربونت برم توکل کن به خدا.من به معجزه ی سوره ی یاسین اعتقاد دارم.حتما زیاد بخون.منم به نیتت یه یاسین میخونم ان شااله به حرمت سوره یس  خدا خودش معجزه کنه واست عزیزم

قربونت برم توکل کن به خدا.من به معجزه ی سوره ی یاسین اعتقاد دارم.حتما زیاد بخون.منم به نیتت یه یاسین ...

خیلی ممنونم عزیز دلم ..حتما چشم 🙇‍♀️

منم 5 هفته رفتم جنینم اصلا مشخص نبود , دکترم گفت فقط ساک حاملگی تشکیل شده گفت 2 هفته دیگه بیا . انشا ...

ممنونم یسنایی جان انشالله🙇‍♀️

مامان هدیه جان این ماه تو پریودی گرمی زیاد نخور شاید بدنت خیلی گرم شده و نطفه را بعد لقاح میسوزونه م ...

ممنون عزیزم.چشم

2706