2733
2734
عنوان

خانم برادرم به برادرم مثل عابر بانك نگاه مي كنه

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 63 پست
خب حالا همه اینا رو گفتی ولی به شما چه مربوطه که برادرت چجور هرینه ای برای زنش میکنه؟ پول خودشه، د ...

وا خب برادرشه... وقتی خواهر میبینه داداشش دیگه سر حال نیس و از غصه داره پیر میشه خب مسلمه براش غصه میخوره! شما خودت برادرت رو دوست نداری؟ نگرانش نیستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا خب برادرشه... وقتی خواهر میبینه داداشش دیگه سر حال نیس و از غصه داره پیر میشه خب مسلمه براش غصه م ...

اینا دخالته

من نمیشینم کل گذشته داداشمو انقد اغراق شده زیر و رو کنم چون بمظرم تصمیمی که گرفته درست نیست

تصمیم من باید بره لای جرز دیوار وقتی داداشم یکیو دوست داره و باهاشه و دلش خواسته باهاش زندگی کنه

اگه داداشت پیش شما گله کرده که خب حق داری نگران باشی

اگر گله نکرده بازم حق داری نگران برادرت باشی ولی حق دخالت و حتی نظر دادن هم نداری

چرا تو میخوای خودت رو ادم بده بکنی؟

داداشت اگه خیلی ناراحت باشه خودش یه کاری میکنه حالا یا تنهایی یا به کمک شما

اینا دخالته من نمیشینم کل گذشته داداشمو انقد اغراق شده زیر و رو کنم چون بمظرم تصمیمی که گرفته درست ...

یعنی اگه داداشت بخواد بره تو چاه میگی به من چه خودش خواست بره😐 بعد بره بیافته تو چاه فرضا تو نمیری کمکش؟ بازم میگی من دخالت نمیکنم به من چه؟

معنی خانواده یعنی چی؟ یعنی هر کی هر کار خواست بکنه بعدم بگیم به ما چه خودش خواست😂😂😂