2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014734 بازدید | 355184 پست

@zeimir65    

عزیرم ان شالله که بسلامتی گل پسرت تو بغلته و سرت به خوشی گرمه ...یه خبری از خودت بده 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
چرا عزیزم. همون پارسال که تازه میخواستیم اقدام کنیم آز داد جوابش خوب بود. الی میگه دوباره آز بده

حالا باز بده ان شاءالله که نتیجش خوبه 

البته از ته دل آرزو میکنم قبل اینکه اون آز بده تو آز بتا بدی و با جواب مثبتش خوشحالمون کنی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

مبارک باشه قدم گل دخترت عزیزم انشاالله که خدا حافطش باشه...خداروشکر که حالتون خوبه و به سلامتی زایمان کردی❤

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
مامان آتنا به نظرت اول آمپول بزنم برم سونو یا اول برم سونو بعد آمپول بزنم؟؟؟

عزیزم خب اگه بعد آمپول بتونی سونو بری که از آزاد شدنش مطمین تر بشي بهتزه. 

مثلا امشب آمپول رو بزن و فردا عصر بری سونو. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
اینجا کسی بوده مشکل کمکاری تیرویید داشته باشه؟ من واسه چکاپ tsh5.9 داشتم  یه مدت دز کامل قرص ...

اگه با نصف قرص بازم بالاست 

بهتره يه روز کامل يه روز نصفه بخوری. 

یادت نره حتما ناشتا بخور و حتما يه ساعتی با زمان صبحانه خوردن فاصله بنداز تا بهتر اثر کنه و حتما هم مرتب بخور 

سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

ای جانم مبارکت باشه. 

دخترت خواسته غافلگیرت کنه. 

2740
@مامان_ستایش1   و مامان آتنا معمولا چندروز بعد از قطع لتروزول تخمک گذاری اتفاق میوفته ؟؟

عزیزم معمولا شاید یکی دو روز زودتر از موعد تخمک گذاری ماه های قبلت اتفاق بيفته 

@zeimir65     عزیرم ان شالله که بسلامتی گل پسرت تو بغلته و سرت به خوشی گرمه ...یه خبری ا ...

عزیزم تخم هویج میخوری یا نه؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

@bentolhoda   هدی جونی سلام. چطوری عزیزم؟ پسملی چطوره؟

من از روزی که وارد هفته 30 شدم یهو انگار نینیم سنگین شد! انگار گودی کمرم زیاد شده و سمت چپ کمرم درد میکنه و بزحمت راه میرم. تا حالا اصلا اینجوری نبودم. نمیدونم برم شکم بند بارداری بگیرم یا موقتیه و برطرف میشه... 

بعدشم هدییییی... (اسمایلی گریه!) من فوبیای تست تحمل گلوکز گرفتم! این هفته باید میرفتم و هنوز دارم دل دل میکنم. هفته 30 داره تموم میشه و هنوز تست ندادم. تو رفتی؟ نتیجه چی شد؟ خیلی تستش مزخرف بود؟

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
عزیزم تخم هویج میخوری یا نه؟؟

عزیزم ضخامت آندومتر رو کاهش میده و توی لانه گزینی ممکنه مشکل ایجاد کنه حواست باشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عزیزم ضخامت آندومتر رو کاهش میده و توی لانه گزینی ممکنه مشکل ایجاد کنه حواست باشه 

اره عزیزم 

به نظرتون چند روز خورده بشه خوبه؟؟

جون‌لامصب خیلی میگن خوبه 😊😊😊

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
مامان ستایش جان من چند دوره پشت هم لتروزول خوردم و آمپول زدم ولی نتیجه که نگرفتم هیچ، تخمدانام بزرگ ...

ببخشید ک من جواب میدم 

ویتامین روی بدن کم باشه خیلی تو  بارداری اثر گذاره یک ماه حتما مولتی ویتامین و ویتامین روی یا منبعش مثل گوشت گوسفند و بادام و نخود استفاده کن انشاء الله ک باردار میشی

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

باران جونم مباااارکت باشه خداروشکر ک هردو خوبین

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2706