2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015563 بازدید | 355185 پست
بمیرم الهی انشالله بزودی خدا جاشا با یه بارداری سالم پر میکنه 😊

انشااالله خدا از ذهنت بشنوه  عزیززم 😘😘

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕
[QUOTE=77299788]همین عزیزم میترسم دیر برم سونو دکترم میگه 9یا 10برم سونو من میترسم دیر بشه میخام هشت ...

مرسی عزیزم ان شالله ،پس بنظرت 8خوبه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهارا جون میگم میخوای پیش طب سنتی برو یا اینکه شوهرت یه آزمایش دیگه بده

به شوهرم میگم تنبلیش میاد. باید یه آزمایش بگیم ازش

دنیا بی قانون تر از این حرفاست که براش دودوتا چهارتا بکنی
2731

[QUOTE=77300376]مرسی عزیزم ان شالله ،پس بنظرت 8خوبه ؟[/Q

بدون دارو سایز فولیکولت چند؟ دوره پریودت 7 روز طول بکشه زودتر از 8 نمیتونی بری سونو واژینال بده دقیق باشه اگه 8 بری کوچک باشه شاید مجبور شی دوباره بری سونو بسته به سایزش داره و نظرت دکتر 

به شوهرم میگم تنبلیش میاد. باید یه آزمایش بگیم ازش

یعنی این مدت همسرت آز نداده؟

عجب صبوری دختر 

خب باید اونم آز بده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
یعنی این مدت همسرت آز نداده؟ عجب صبوری دختر  خب باید اونم آز بده

چرا عزیزم. همون پارسال که تازه میخواستیم اقدام کنیم آز داد جوابش خوب بود. الی میگه دوباره آز بده

دنیا بی قانون تر از این حرفاست که براش دودوتا چهارتا بکنی
[QUOTE=77300376]مرسی عزیزم ان شالله ،پس بنظرت 8خوبه ؟[/Q بدون دارو سایز فولیکولت چند؟ دوره پریودت 7 ...

بدون دارو روز نهم 16.روز 5مم دیگه پاکم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2740
چرا عزیزم. همون پارسال که تازه میخواستیم اقدام کنیم آز داد جوابش خوب بود. الی میگه دوباره آز بده

مثل شوهر من اینقدر قربون صدقش رفتم ک راضی شه آز بده صبح تو خونه گرفتیم سریع بردم ازمایشگاه 

نرگس جان مگه بعد دفع محصولات سقط آز بتا ندادي؟شايد بارداري چرا نگران ميشي؟

نه ازمایش ندادم دیگه رفتم سونو واژینال  گفت چیزی نمونده😢

اخه الان خیلی زوده واسه بارداری مجدد😔😔

بدون دارو روز نهم 16.روز 5مم دیگه پاکم 

فکر کنم همون 8 بری خوب باشه دارو اثر کنه روز 8 سایزش مناسب بازم معلوم نمیکنه باید سونو بدی معلوم بشه دوره سیکلت چند روز است اگه 28 روز باشی سایز فولیکولت بدون دارو خوبه 

سلام هدی جون 😘😊،بیبی که منفی بود ولی رفتم آزمایش و ازمایش مثبت بود انشاالله فردا هم میرم برای تکرا ...

واااااای مامان ستایش جووووونم😍😍😍 خیلیییییی تبریک میگم بهت

خیلی خوشحال شدم عزیزم