2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016173 بازدید | 355185 پست
ممنون بچه ها  انشاالله قسمت همه  نه پزشکم رفته بود شهرستان😔

تبریک میگم باران جوون.. دختر کوچولومون عجله داشته زود بیاد پیش مامان باباش😍😍😍 انشاء الله که مایه سربلندی وافتخارتون بشه و زیرسایه پدر مادر بزرگ شه 😙😙😙 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
فداتشم خیلی ممنون...حالم خیلی گرفته است جنینم رو از دست دادم....۶هفته بود😢😢برام دعا کنید.....

بمیرم الهی انشالله بزودی خدا جاشا با یه بارداری سالم پر میکنه 😊

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

الهی شکر که خوبید بهت تبریک میگم😘 

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ

@پینکی_پای     عزیزم صلوات امروز به نیت شما بود الهی حاجت روا بشی 

2731
ممنون مهربونم  اسمش مشخص نیست هنوز خخخ

مبارکه عزیزم ان شااله همیشه حالتون خوب باشه 

امیدوارم همه دوستای گلم از جمله خودم این روزا را تجربه کنیم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
سلام گلم ببخشید جواب میدم من لتروزول میخوردم سایز فولیکولم بزرگ میشه اخریم 9 سیکلم 26 بود اگه بدون د ...

همین عزیزم میترسم دیر برم سونو دکترم میگه 9یا 10برم سونو من میترسم دیر بشه میخام هشتم برم سونو دو روز بعد از قطع لتروزول ..همش استرس اینو دارم دیر برم سونو

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ایشااااااالله که کاذبه😭چند روز بعده سقط؟ وای دارم میمیرم از نگرانی😭😭

نرگس جان مگه بعد دفع محصولات سقط آز بتا ندادي؟شايد بارداري چرا نگران ميشي؟

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

سلام عزیزم

مبارکت باشه گلم خدت برات نگهش داره و تن جفتتون سالم باشه..🌹❤️❤️

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)

[QUOTE=77299788]همین عزیزم میترسم دیر برم سونو دکترم میگه 9یا 10برم سونو من میترسم دیر بشه میخام هشتم برم سونو دو رو ...[/QUOT

زودترینش 8 سیکلت نگران نباش گلم ان شاا... همین ماه باردار میشی

سلام هدی جون 😘😊،بیبی که منفی بود ولی رفتم آزمایش و ازمایش مثبت بود انشاالله فردا هم میرم برای تکرا ...

بی بی منفی بود از‌کجا فهمیدی ک امکان داره باردار باشی؟! بتات بار اول چند بود؟ ب گروه باردارا خوش اومد‌‌ی عزززیززززم

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
بهار جان من چندین بار لتروزول خوردم و آمپولم زدم ولی هر بار نمیشد .مداومت به درمان نتیجه بخش هست حتی ...

مامان ستایش جان من چند دوره پشت هم لتروزول خوردم و آمپول زدم ولی نتیجه که نگرفتم هیچ، تخمدانام بزرگ میشد و دردناک. فولی هام هم بزرگ میشدن. در حالیکه قبل مصرف دارو هم من سونو میرفتم فولی خوب و همیشه دوتا داشتم. احساس کردم نیازی به این همه تحریک تخمدان نیست. بار آخر چهارتا فولی داشتم شکمم بزرگ شده بود. نمیدونم واقعا علت باردار نشدنم چیه.شما چند سال تو انتظار بودی؟

دنیا بی قانون تر از این حرفاست که براش دودوتا چهارتا بکنی
٣ماه عزیزم واسم دعا کن گلم😢خیلی نگرانم منم دعا میکنم با اقدام اول معجزه خدا بیاد تو دلت عزیزم😘

ممنونم...انشااله بهترینها برات اتفاق بیفته عزیزم..ی بی بی چک مثبت 😍😍😍😍انشااااله

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕
مامان ستایش جان من چند دوره پشت هم لتروزول خوردم و آمپول زدم ولی نتیجه که نگرفتم هیچ، تخمدانام بزرگ ...

بهارا جون میگم میخوای پیش طب سنتی برو یا اینکه شوهرت یه آزمایش دیگه بده

میفهمم خیلی سختهههه... شاید دلداری دادن بهت خیلی خوشبینانه باشه ولی خواست خدا این بوده عزیزم. راضی ب ...

بله...توکل ب خدا  هرچی خودش بخواد....مرسی😘

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕
2706