2733
2734

بخدا اونم سختی خودشو داره فک میکنی . 

خوشبخت فقط اون زنی ک شوهرش پولداره عاشقشه و کلی پول بهش میده 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخدا اونم سختی خودشو داره فک میکنی .  خوشبخت فقط اون زنی ک شوهرش پولداره عاشقشه و کلی پول بهش ...

دیگه اون زمونه که مرد های میلیاردر میرفتن دختر آفتاب مهتاب ندیده میگرفتن تموم شد

الان هر میلیاردری میره یه زن میلیاردر یا زن به شدت زیبا میگیره من که شانسی ندارم🤣

الانم دیر نشده

۲۵ سالمه گیج و گنگم نمیدونم چه کنم پولم ب سختی ب دست میاد میترسم برم مدرک چیزی بگیرم بیکار بشینم تو خونه شهرمون کوچیکه و کارای زیبایی اشباع الان ۹۰ درصد آرایشگرای محله جمع کردن ولی جاهای خوب شهر میلیاردی درمیارن اونام جا افتادن

من ۱۹ سالمه فکر شما دقیقا تو سرمه

البته رشتمم دوست دارم میخام بخونم کنکور قبول شم ی چیزی

نمیتونم فکر درسو ول کنم

ولی نمیدونم چ کاریم شروع کنم

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
دیگه اون زمونه که مرد های میلیاردر میرفتن دختر آفتاب مهتاب ندیده میگرفتن تموم شد الان هر میلیاردری ...

نخیر هرررگز 

یچیزایی دیدم ب چشمم 

همکلاسی های من ک قیافه معمولی داشتن شاید حتی بشه گقت زشت 

و هنوز کنکور عم نداده بودیم باباشون هم مکانیک بود 

دو تا پزشک پولدار باهاشون ازدواج کرد 

شاید دور زمونه عوض شه ولی خوش شانس ها همیشه و در هر ادواری خوش شانسن

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

منی که دارم از استرس کنکور وامتحانا به فنا میرم😕... یعنی واقعا درس به درد نمیخوره... چه رشته ای میخونید؟ 

خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...! ️ 🦋🌈      خدا ما رو عمیقا دوست داره از هر عمیقی عمیق تر❤️...                        یه تاج معمولا سنگینه 👑 پس فراموش نکن که تو یه ملکه ای! ️ ✌😁💙😎

از هر صد نفر که میرن آرایشگری یکیشون کارش میگیره و درآمد خوب داره.

اون موقع هم میگفتی ای کاش درس خونده بودم چیه این آرایشگری هیچ مشتری ندارم

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

سمت آرایشگری هم بری کلی تلاش میخواد و کلی پول باید خرج کنی تا بتونی خودت آرایشگاه باز کنی.... فکر نکن الکیه

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...
۲۵ سالمه گیج و گنگم نمیدونم چه کنم پولم ب سختی ب دست میاد میترسم برم مدرک چیزی بگیرم بیکار بشینم تو ...

منم دقیقا

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
بخدا اونم سختی خودشو داره فک میکنی .  خوشبخت فقط اون زنی ک شوهرش پولداره عاشقشه و کلی پول بهش ...

ولی به نظرم خوشبختی اینه که خودت آدم حسابی بشی و خودت پول دربیاری و عشق کنی

چون بعد یه مدت سرکوفت میخوری (اینو از فامیلامون دیدم)

2706