2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015387 بازدید | 355184 پست
ازمايشش كه عالي بوده  واقعاهر چي خدا بخواد همون ميشه  من كسايي رو ميشناسم كه با ازمايش خ ...

آره عزیزم نمیشه تو کار خدا دخالت کرد اون خواست و داد و الان خیلی ازش ممنونم، انشالله چند سال دیگه دومی رو بازم اگه خودش صلاح دونست پسر میده اگه نه دختر هم بشه رو جفت چشام

ممنون عزیزم انشالله به خواستت برسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام بچه هااااا وااااای خونه مامانم رو مبل بودم یهو کیسه ابم پاره شد  دارم میرم بیمااارستان&nb ...

باران جان در چه حالی؟؟؟؟چی شد یهو؟؟؟؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
نه ازمایش ندادم دیگه رفتم سونو واژینال  گفت چیزی نمونده😢 اخه الان خیلی زوده واسه بارداری مجدد ...

عزيزم احتمال داره بخاطر سقط باشه ولي خب منتظر باش ان شالله باردار ميشي.چن روز از موعدت گذشته؟

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

سلام عزیزم ...تبریک فراوان بابت قدم گل دخترت خداروشکر که بسلامت فارغ شدی

زود باش اسمشو انتخاب کن   

سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

باران جون خوش به حالت گل دختر بغلته....چرا اگه بی حس کردن باز خواب آورم زدن؟؟؟منم احتمال ۹۹درصد سزارینی شدم...ساعت سه کامل معلوم میشه...خیلی بخیه هات درد داره؟وحشت دارم حسابی

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740
باران جون خوش به حالت گل دختر بغلته....چرا اگه بی حس کردن باز خواب آورم زدن؟؟؟منم احتمال ۹۹درصد سزار ...

چرا سزارین مامان پریا؟؟؟؟ واسه،طبیعی. چه تاریخی بهتون دادن؟ چندهفته این تااونموقع؟ 

من خودم خیلی سخت بدستش اوردم هدیه باارزش خداست برام.دوران بارداری خیلی سختو پراسترسی داشتم خدا لطف و ...

ممنونم عزیز دلم....

دعام کن قوربونت

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
چرا سزارین مامان پریا؟؟؟؟ 

دکترم و دوتا ماما تو دوتا بیمارستان مختلف معاینم کردن...گفتن لگتت خیلیییی مخدوده با اینکه آخرای ۳۸ هفتم بچه بالای بالاس دهانه رحم بسته بستس‌‌‌...گفتن خدا خودتو دخترتو خیلییی دوس داشنه که طبیعی دنیا اومده و سالمه.گفتن این درشتم هست و طبیعی ریسکه...اما خب بیمارستانا راحت اجازه نمیدن ساعت دو باید برم پیش ی مشاور معرف خودشون تا نامه فوبیای طبیعی بده بهم تا بتونن سزارینم کنن

چرا سزارین مامان پریا؟؟؟؟ واسه،طبیعی. چه تاریخی بهتون دادن؟ چندهفته این تااونموقع؟ 

واسه طبیعی بین چهارم تا دهم متغییر بود‌...الان سی و هشت هفته و چهار روزمه...تا روز سز میشه سی و نه هفته و پنج روز

سلام عزیزم ...تبریک فراوان بابت قدم گل دخترت خداروشکر که بسلامت فارغ شدی زود باش اسمشو انتخاب کن & ...

شما معاینه لگن شدی؟؟؟بچه تو لگن بود یا نه؟

2706