2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018211 بازدید | 355185 پست
عزیزم هر چه از تخمک گذاری میگذره، تخمک ضخیمتر میشه و ایکسها راحتتر بهش ورود میکنن.. البته اینا همش ن ...

اره این نظریه ابن سیناست که گفته بلافاصله بعد پاکی زن اگه اقدام کنی بچه پسر میشه ولی به شرط این که مرد خیلی گرم باشه 

دوستان تو این مدت ک تحقیق کردم و دکتر و رژیم و پرس و جو واسه جنسیت به این نتیجه رسیدم ک :اول و آخر فقط خاست خداست چون ک در قران اخرای سوره رعد آمده . دوم :ما تلاشمونو بکنیم ولی در انتها باید توکل کرد و تسلیم خاست خدا شد.بی تاثیر نیست .مثلا دکتر من میگه چهار روز قبل تخمک گذاری رابطه حتما داشته باشین ک اسپرما تازه و جوان باشند یه دوستی میگفت 3 هفته نزدیکی نداشته پسر شده !!رابطه تو زمان تخمکگذاری هم نقضشو زیاد دیدم دوستم 7پری با یه بار رابطه معمولی پسر دارشد یعنی اسپرم نر 5روز زنده مونده  ،جوش شیرینم همینطور من ک خودم بشخصه استرس گرفتم چون حساسیتم رو جنسیت زیاد شده.الان دیگه فقط میخام آرامش داشته باشم چشامو ببندم و برم جلو با توکل بر خدا ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره این نظریه ابن سیناست که گفته بلافاصله بعد پاکی زن اگه اقدام کنی بچه پسر میشه ولی به شرط این که م ...

من 8.9 .10 سیکلم اقدام کردم روز 9 سیکلم 12 ساعت بعد امپول بود روز دهم 36 ساعت بعد امپول دو تا سونوم ی هفته سن جنین بیشتر از پریودم الان با توجه به اینا بیشتر به پسر میخوره یا دختر تو سونو غربالگری جنسیت معلوم نبود

یکی میگه هر چی اسپرم زیاد تر باشه بفع پسری بقیه میکن نه اونطوری کیفیت نداره ....یکی میگه زن گرمی بخوره  بقیه میگن نه زن باید قلیایی باشه البته خالم ک یه خانم قدیمه میگه ن نباید گرمی بخوره چون اسپرم نر ک طبع گرمی داره  میره یه جای خنک وقتی رحم گرم باشه میمیره....

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
دوستان تو این مدت ک تحقیق کردم و دکتر و رژیم و پرس و جو واسه جنسیت به این نتیجه رسیدم ک :اول و آخر ف ...

به خدا بسپر اگه صلاحت باشه بهت پسر میده بدون این روش ها رو رفتن با توکل به خدا اقدامتو برو ان شاا... ی بچه سالم و صالح نصیبت میشه

من 8.9 .10 سیکلم اقدام کردم روز 9 سیکلم 12 ساعت بعد امپول بود روز دهم 36 ساعت بعد امپول دو تا سونوم ...

خوب عزیزم سیکل ماهیانتون چند روزس؟؟

عمدتا 28 روز است دو بارم 26 روز بود ولی به خاطر دارو که مصرف کردم روز 9 سیکل سونو رفتم سایز فولیکولم ...

امپولم زدین واشه ازاد سازی ؟؟

سلام مامان آتنا جان تو پستا دیدم نوشته بودین قبل بارداریتون انار زیاد خورده بودین درسته؟تو پری هم می ...

درسته عزیزم آب انار بیشتر میخوردم. شیرین باشه بهتره. چون طبع سردی داری میتونی بعد تموم شدن پری بخوری تا تخمک گذاری البته تاپایان سیکل هم ميشه خورد. 

البته من بیشتر برای رقیق شدن خون میخوردم 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام عزیزم خوبی؟گل پسرت چطوره؟من دوستم میخواد این ماه اقدام کنه شوهرش رو  رفته آز نتایجش  ...

سلام عزیز دلم 😍 😘 

آره همش خوبن بهش بگو با خیال راحت اقدامش رو بره.

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
رد جان دارو هم مصرف میکنن همسرتون؟رنج ازمایشگاه برای مورفولوژی چند بوده 

عزیزم این آز همسر دوستمه 

همسر من که عمل کرده تازه ۷بهمن باید آزمایش بده ببینیم چه جوری شده وضعیتش 

همسر دوستم فک کنم یه چن تا تقویتی میخوره ولی دقیقا نمیدونم چیا میخوره 

رنج آزمایشگاه ۳۰ به پایین poorبوده ۳۰تا ۵۰ هم متوسط و بالای ۵۰ هم good

خیلی استرس داره واسه جنسیت 

البته من خیلی باهاش حرف زدم از همین تاپیک چندتا مثال واسش زدم ولی خب خانواده شوهرش تحت فشار گذاشتن دعاش کنین شما هم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706