2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017311 بازدید | 355185 پست
وااای اروین جون ایشاااله که حرفت راست باشه گلم و به خاطر به هم ریختن هورمونا باشه.من اصلا الان امادگ ...

حنانه جون اینطوری نگو، منتظر باش تا نتیجه قطعی بگیری، برای چی انقدر خودتو اذیت میکنی آخه😘 اگرم حامله بودی یک درصد! یعنی بدنت آمادگیشو داشته، نگو من آماده نیستم، زبونت میگه و گوشِت میشنوه! بگو هرچی باشه من راضیم و آماده💗 شده به زبون بگو، حتی اگه قلبا هم نباشه

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
وااای اروین جون ایشاااله که حرفت راست باشه گلم و به خاطر به هم ریختن هورمونا باشه.من اصلا الان امادگ ...

همچنین بعد از سقط جنین میزان هورمون بارداری تا چند وقت ( در حدود یک هفته) بالا است و در این مدت ممکن است نتیجه مثبت کاذب را نشان دهد. گاهی هم ممکن است در برخی دوره ها بدن هورمون hcg را تولید کنند. مال شما الان حدود ۴۰ یا ۵۰ روز فکر کنم درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حنانه جون اینطوری نگو، منتظر باش تا نتیجه قطعی بگیری، برای چی انقدر خودتو اذیت میکنی آخه😘 اگرم حامل ...

مرسی از حرفای قشنگت 

چشم

خودمو سپردم به خدا.اگه خبری هم باشه ازش میخوام قدرت نگه داشتنش رو بهم بده🙏🙏

آره عزیزم درست ميگي. بهتر بود از قبل وابستگیش کمتر ميشد.  اما الان هم مطمین باش رفته رفته اوضا ...

خداروشکر که دختر مستقلیه بالاخره مامان خوب وآگاهی مثل شماداره. پس خیالتون راحته که اذیت نمیشه.

خدایا پناهم باش....
دقیقا ٢٣ ام ماه قبل این اتفاق افتاد ٣٢روز

هورمون بتا اغلب در طول يك ماه بعد از سقط به صفر ميرسه، اما در اين مدت بايد سير نزولي داشته باشه ، ميتونيد الان آزمايش بتا را انجام دهيد و عدد را با اول بارداري مقايسه كنيد . اما بي بي چك ممكنه تا مدت ها مثبت نشون بده، بهتره سونوگرافي هم انجام بشه تا مشخص بشه كه جنين بطور كامل دفع شده است.این جواب یه دکتر به خانمی بوده که مشکل شما را داشته تو نت پیدا کردم باید حتما ازمایش بدی و مطمئن بشی انشالله که خیر 😍😍😍😍😍😍

خدادوشکر.واقعا نگرانش بودم.قدرشو بدون خوب ازش مراقبت کن.... اگه بدونی چقد دلم نی نی میخواد😢

من خودم خیلی سخت بدستش اوردم هدیه باارزش خداست برام.دوران بارداری خیلی سختو پراسترسی داشتم خدا لطف ومهربونیشو شامل حالم کرد ومنو به آرزوم رسوند.ان شالله تو هم به حق همین شب عزیز خیلی زود صاحب یه نی نی نازبشی.بازم ممنون عزیزم

خدایا پناهم باش....
سلااااااام بچه ها.. دلم براتون تنگ شده بود.. این نی نی سایت هنگ کرده بوووود.. چه خبراااا؟؟؟

مامان ستایش جون بارداره ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام بچه هااااا وااااای خونه مامانم رو مبل بودم یهو کیسه ابم پاره شد  دارم میرم بیمااارستان&nb ...

ان شالله بسلامت زایمان کنی عزیزم تروخدا مارو بیخبر نزار.خدا حافظ خودت وفرشته کوچولوت باشه.

خدایا پناهم باش....
@مامانهدیه     هنوز زوده واسه تبریک خواهری😢😢فردا هم بزنم ببینم چطور میشه توکل برخد ...

نرگس جونم من الان دیدم پیام رو.بی بی مثبت شده؟از موعدت گذشته؟

خدایا پناهم باش....
مامان آتنا به نظرت اول آمپول بزنم برم سونو یا اول برم سونو بعد آمپول بزنم؟؟؟

اول يه سونو بده بعد بايد آمپول رو بزني

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلااااااام بچه ها.. دلم براتون تنگ شده بود.. این نی نی سایت هنگ کرده بوووود.. چه خبراااا؟؟؟

سلام عزیزم خوبی؟مال منم قاطی کرده بود درست شد.یه خبر خوبم من بهت بدم باران جون کیسه آبش پاره شده رفت بیمارستان برای زایمان.فرشته کوچولوش عجله داره زودتر بیاد بغل مامانش.

خدایا پناهم باش....
2706