2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015387 بازدید | 355184 پست
عزیزم میتونی اقدام کنی مشکلی نداره.  اما اگه سونو کاملا سالم بود و زخم و فیبروم و کیست و این چ ...

چک شدم گلم عفونت ندارم هم پاپ اسمیر دادن هم معاینه هم سونو واسه کیست و فیبروم و ...

ممکنه فقط استزس باشه؟

فقط  شبهای  اقدامت بخور چون بلاخره قرص عوارضی داره

مامان ستایش عزیزم خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم و تبریک فراوان

انشالله ی گل پسر ناز صحیح و سلامت بیاد بغلت😍😍😍😍😍😍

توروخدا برای منم دعا کن داره میشه یک سال اقدام بی نتیجه😢😢😢😢😢😢😢😢😢🙇🙇🙇🙇🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان اتنا  هستی؟؟ من امروز حال روحیم یکم خرابه .همش حس میکنم مشکلی توی بارداری من هست ،تا به ...

اینطور نگو عزیزم. 

عطسه کردن که جزو همون علایم بارداری هستش. منم اوایل بیبی مثبت شد زیاد عطسه میکردم. بیخود به نینی ربط نده. 

اصلا فکرهای بد به ذهنت نيار. 

يه تیتر بتای ديگه بده و با خیال راحت فقط به يه بارداری خوب فکر کن. فقط مثبت اندیشی یادت نره که معجزه خدا الان تو دلته 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2731
اینطور نگو عزیزم.  عطسه کردن که جزو همون علایم بارداری هستش. منم اوایل بیبی مثبت شد زیاد عطسه ...

خدا کنه همین طور باشه .خودم عطسه نمیکنم دخترم دقیقا موقعی که باباش حرف بچه میزنه یا من به بچه فکر میکنم عطسه میکنه.فقط خدا خودش بهم رحم کنه من که دیگه طاقت ندارم😭

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
چک شدم گلم عفونت ندارم هم پاپ اسمیر دادن هم معاینه هم سونو واسه کیست و فیبروم و ... ممکنه فقط استزس ...

آره عزیزم ميتونه. 

پس اگه هیچ مشکلی نداری میتونی اقدامت رو بری. يه آزمایش استروژن و پروژسترون هم اگه لکه ها خدای نکرده ماه بعد تکرار شد بدی خوبه. 

خدا کنه همین طور باشه .خودم عطسه نمیکنم دخترم دقیقا موقعی که باباش حرف بچه میزنه یا من به بچه فکر می ...

نه گلم به آین جور چیزها فکر نکن. 

من مطمین هستم که با خبرهاي خوش میای. 

2740
راستی پرستوجون یه سوال از شما داشتم. اونجا شما نمک یددار مصرف میکنین؟ یا برای تامین ید مکمل خاصی مصر ...

ا چه جالب نمیدونستم مضره🤨اینجا هر سه مدل هست، هم یددار، هم نمک معمولی بدون ید هم نمک دریا. یسری نمکم هست نمک صورتی مثه اینکه مواد معدنی داره ولی خیلی شورتره. ما همون نمک یددار میخریم همش☹️حالا یه تحقیقی میکنم ببینم چجوریاست

یا فردا شب آمپولت رو بزنی و 24ساعت بعدش افدام کنی 

مامان آتنا به نظرت اول آمپول بزنم برم سونو یا اول برم سونو بعد آمپول بزنم؟؟؟

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم

اینجا کسی بوده مشکل کمکاری تیرویید داشته باشه؟

من واسه چکاپ tsh5.9 داشتم 

یه مدت دز کامل قرص خوردم عددش شد2

بعد دکتر گفت نصف قرص بخور بعد یکماه شد 3.6 

حالا چکار کنم خواستم اقدام کنم 

بنظرتون دز کامل بخورم یا روزی نصف روزی کامل 

کسانیکه مثل من بودن چه دزی خوردن؟

دوست جونا 

راجع به شیره انگور اطلاعات دارید؟؟؟

خوبه برای رژیم پسردار شدن یانه؟؟؟

مثلا روزی یک لیوان شربت شیره 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام بچه هااااا وااااای خونه مامانم رو مبل بودم یهو کیسه ابم پاره شد 

دارم میرم بیمااارستان 

ای خدا لعنتی دکترمم نیست وااااااااایییی 

توروخدا بزام دعا کنیددد

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
عزیزم مطمئنا بچه اول اذیت میشه بیشتر از اون خود مادر اذیت میشه وغصه میخوره.روزهای اول واقعا برامون س ...

فدات بشم عزیزم...ان شاءالله همینطوره که میگی❤❤❤

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706