2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018269 بازدید | 355185 پست
عزیزم تا حالا از کیت استفاده کردی؟   میتونی ازش کمک بگیری و وقتی خط پایینی خیلی نزدیک به بالای ...

بله سریای قبل استفاده کردم و میدونم ک 10 و 11تخمک گذاریمه.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم عیب نداره‌ حتما برو‌دکتر و ازمایش و سونو‌بده که علت سقط رو‌بفهمی که خدایی نکرده دیگه پیش نیاد ...

آزمایش دادم مشکلی نداشتم سوم هم کمی بقایا نشون داد ک بهم متیل ارگونوین و سفیکسیم داد و گفت تا ی هفته دیگه سونو رو تکرار کنم تا مشخص بشه بقایا کامل دفع  شده یا ن.....سونو تنبلی تخمدان کمی رو هم نشون داده برای تنبلی چی خوبه؟؟با وجود تنبلی بارداری ممکنه مگه؟؟

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آزمایش دادم مشکلی نداشتم سوم هم کمی بقایا نشون داد ک بهم متیل ارگونوین و سفیکسیم داد و گفت تا ی هفته ...

عزیزم انشاالله بزودی دوباره باردار میشی و بارداری خوبی رو میگذرونی. غصه نخور، بجاش روحیه خودت و شوهرتو تقویت کن و غذاهای سالم و مقوی مثل چهارمغز، معجون، حلوای خرما بخورین تا اقدام بعدی. بیشتر سقطهای خودبخودی زیر سه ماه بخاطر ضعیف بودن اسپرمه، همه چی مطلقا نمیتونه مربوط به زن باشه. هرچند وضعیت رحم زن و تخمکها هم میتونن موثر باشن، ولی به هرحال هردوتون به خودتون برسین و حتما تحت نظر پزشک حاذقی اقدامتو ادامه بده

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
تازه ٣٢روزه سقط کردم اخه😢😢😢

عزیزم.خوشبحاات که خدا نخواست زیاد غصه بخوری و سریع بهت نی نی داد

قبل من مامانم 3قلو دختر سقط کرد که دکتر گفت اصلا تا 6ماه نباید باردار شه چون رحم لیز شده و حتما سقط میشه...

ولی همون ماه منو باردار شد و تازه از اوتوبوس هم افتاد ولی خدا خواست تا من بمونم....

نگران نباش استرس تو بدتراز هرچیزه برا بچه.انشاالله خدا واست حفظش میکنه.واگرنه بهت نمیدتدش.مطمئن باش

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
عزیزم انشاالله بزودی دوباره باردار میشی و بارداری خوبی رو میگذرونی. غصه نخور، بجاش روحیه خودت و شوهر ...

انشالله ممنون از راهنماییت....چندوقت بعد میتونم اقدام کنم؟؟؟روحیم ک داغونه همش گریه میکنم اصلا انتظار شو نداشتم ب همه چیز فک کرده بودم الا سقط😔😔😔نکنه بازم اتفاق بیفته؟ ؟!!۲۲سالمه انگار پیر شدم 🙁🙁

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕
سلام خانما من رفتم پیش دکترم گفت آمپول اچ سی جی رو امشب بزنم وفردا شب اقدام کنم به نظرتون فولیم کوچ ...

به نظرم ١٣سيكل آمپول بزن بازم ببين دكترت چي ميگه

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
به نظرم ١٣سيكل آمپول بزن بازم ببين دكترت چي ميگه

ممنون

خودم هم حس میکنم امشب زوده ولی دکترم میگه امشب بزن آمپول رو

نمیدونم والله نمیخوتم ریسک کنم

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
عزیزم.خوشبحاات که خدا نخواست زیاد غصه بخوری و سریع بهت نی نی داد قبل من مامانم 3قلو دختر سقط کرد که ...

هنوز مطمین نیستم که خبری باشه.شاید به خاطر بتای بارداری قبلیه که هنوز صفر نشده  و بی بی هاله انداخته

هنوز مطمین نیستم که خبری باشه.شاید به خاطر بتای بارداری قبلیه که هنوز صفر نشده  و بی بی هاله ان ...

نگران هیچی نباش عزیزم.

انشاالله هرچی بخوای همون شه

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
2706