2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
سلام گلم ممنون خوبم بد نیستم ولی این دل پیچه ولم نمیکنه

انشاالله خیلی زود خوب میشی ،قوی باش چیزی به ملاقات نینی نمونده😍،فرنی با ارد برنج برای دلپیچه خوبه،ماست و نعنا هم خوبه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
تاریخ زایمان گرفتی؟ الان چند هفته ای؟ من ۳۵ هفته ۱ روز

آره، انشاالله ۱۰ شهریور میرم برای سزارین،الان ۳۷ هفته هستم تا اون موقع ۹ ماه تمام از روز پریود میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حوصله م پوکید بیایید دیگه🥴🥴🥴🥴🥴

سلام خوبی عزیزم ،نینی خوبه؟

من که همش فکرم درگیره ،از شانس ما کرونا داره همینجور یکه تازی میکنه بعید میدونم تا زمان زایمانم کم بشه چون الان همه دارن میرن هیات و مسافرت و نتیجه ی این رفتنا تا ۲یا۳ هفته ی دیگه معلوم میشه ،خواهرم و شوهرش هم متاسفانه درگیر کرونا شدن ،به مامانم گفتم اگر اوضاع اینجوری بمونه برای نگهداری بچه نیاد و باید خودم هرجوری هست دست تنها به بچه رسیدگی کنم 😔دعا کنید کرونا فقط نابود بشه

@همسرممممممم     یادش بخیر مژی.تاپیک چ باصفا بود هرروز ک میومدم تند تند صفحه ها رو میخون ...

دقیقا شبی جونم منم با چه هیجانی میومدم تاپیک نمیرسیدم بخونم اما الان هیچی شاید هفته ای ی پست😭مرمر وکه نگو خیلی نامرد خیلی بی ‌وفاست رفت دیگه نیومد

چرا نمیشه اگه عشق اینجارو داشتن میشد،دلم واسه همه تنگ شده اعظم فاطمه،شجره طوبی وبقیه 😭😭😭😭😭

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2728
سلام خوبی عزیزم ،نینی خوبه؟ من که همش فکرم درگیره ،از شانس ما کرونا داره همینجور یکه تازی میکنه بعی ...

سلام عزیزم فدات شم بخوبیت 

نگران نباش ایشالا اتفاق بدی نمیوفته ،منم بعید میدونم این کروناهه حالا حالاها هست 

ایشالا خواهرت اینا زودی خوب بشن،قرنطینه اعلام مردن که چجوری می‌رن مسافرت؟!جریمه میکننن

2740
والا خوب بودم تا امروز  امروز باز حالم بد شد با کته ماست و موز میزون کردم😑😂

بیشتر مواظب باش.از خونه نرو بیرون ایشالا ک بسلامت زایمان میکنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزم آن شالله مهر ماه.. خوبی کیانمهر خوبه؟؟؟

موفق باشی.منم خوبم پسریم خوبه

فرشته ی کمکی ب من بکن.کیانهمر دوم ۱۱ماهه میشه ولی هنوز غذا میکس میخوره.چند روزه میوهرو برنجو له شده میدمش با بدبختی میخوره.چ کنم ک زودتر از سرش بیفته؟

هی میگم میکسی نمیدم ولی بدقلقی ک میکنه کم میارم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
موفق باشی.منم خوبم پسریم خوبه فرشته ی کمکی ب من بکن.کیانهمر دوم ۱۱ماهه میشه ولی هنوز غذا میکس میخور ...

شبنم بد کاری کردی هر چن بدقلقی کرد کم نیار گرسنه ش بشه میخوره نگران نباش فقط دیگه میکس نده

دقیقا شبی جونم منم با چه هیجانی میومدم تاپیک نمیرسیدم بخونم اما الان هیچی شاید هفته ای ی پست😭مرمر و ...

اره.واقعا حیف تاپیک بود

شبنم بد کاری کردی هر چن بدقلقی کرد کم نیار گرسنه ش بشه میخوره نگران نباش فقط دیگه میکس نده

اره ی غلطی کردم توش موندم.۷ماهو نیمش ک بود داشتم عادتش میدادم ک دندون درآورد انقدر بد شده بود روری یبار بالا میاورد منم میکس دادم ولی این بار کوتاه نمیام.فلا صبحانه و عصرانه رو میکس نمیدمش از ۴شنبه ک شوهرم خونس میشینیم روش کار میکنیم

خدا کمکم کنه زود یاد بگیره اصلا صبر ندارم😁زود قاتی میکنم🙊

2706