2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست

با اجازه استارتر🌹

برای حاجت دارای بچه دار شدن دعا گذاشتیم فردا، دوست داشتین شرکت کنین

ان شاءالله خداوند هرچه زودتر دامنتونو با فرزندان سالم و صالح سبز کنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7049470/خانمایی-که-مشکل-بارداری-دارن-بیان

دقیقا شبی جونم منم با چه هیجانی میومدم تاپیک نمیرسیدم بخونم اما الان هیچی شاید هفته ای ی پست😭مرمر و ...

وای مژی سامی.عشقم دخترم.مرمر و خیلیای دیگ نمیان

فقط فرشته و فاطمه و نسرین میانو منو تو .ک اصلا پست گذاشته نمیشه

سانازم ک نینی داره میاد بدنیا اومد لابد دیگ نمیاد😃

بابا من ی بچه بدقلق دارم با هم کشتی میگیریم تا شیر بخوره انقدر ماشالا شیطونه ک شبا دیگ بیهوش میشم ولی باز میام اینا چ جوری وقت نمیکنن بیان

قرار نبود بچه دار ک شدیم دیگ نیایم😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دقیقا شبی جونم منم با چه هیجانی میومدم تاپیک نمیرسیدم بخونم اما الان هیچی شاید هفته ای ی پست😭مرمر و ...

سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب باشید

متاسفانه خبر بدی براتون دارم

اعظم عزیزم دو هفته ای هست که داغدار خواهرشون شدن،بنده خدا خواهرش کرونا گرفت و ظرف یک هفته در بیمارستان به رحمت خدا رفتن

اصلا از لحاظ روحی اعظم توی شرایط خوبی نیست که بیاد اینجا

برای شادی روح خواهرش فاتحه و صلوات بفرستید و برای آرامش قلب بازماندگانش دعا کنید

ان شاالله همگی سالم و سلامت باشید و بلا از سر همگیتون به دور باشه

التماس دعا🙏

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب باشید متاسفانه خبر بدی براتون دارم اعظم عزیزم دو هفته ای هست که داغد ...

سلام خوبی کدوم اعظم مامان مهرسا یا اعظم رد  خدا رحمتشون کنه خیلی سخته کرونا پدر منوهم گرفت 😭

اره ی غلطی کردم توش موندم.۷ماهو نیمش ک بود داشتم عادتش میدادم ک دندون درآورد انقدر بد شده بود روری ی ...

دوراز جون عزیزم حالا کاری که شده ولی کوتاه نیا اصلا

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2740
سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب باشید متاسفانه خبر بدی براتون دارم اعظم عزیزم دو هفته ای هست که داغد ...

وای خدای من چ بد 😭😭😭الهی خدارحتشون کنه وصبر بده خانواده ش خیلی سخته 😔

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
من هروز میام سایت ولی نمیدونم چی بگم🤕

اره توم هستی.بیاین همین جوری حرف بزنیم بقیم ک خاموشن بیان

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

خدابیامرزتش

خدا بهش صبر بده😔

2706