2752
2734
عنوان

خانمایی که مشکل بارداری دارن بیان

1636 بازدید | 190 پست

🌹در نظر داریم روز سه شنبه ساعت ۵ بعدازظهر، حدیث کساء خونده بشه، به نیت رضای خدا و سلامتی و فرج آقا و به نیت اینکه خداوند بهتون فرزندان سالم و صالح عنایت کنن و ثوابش رو هدیه کنیم به حضرت علی اصغر علیه السلام

🌹ان شاءالله به حق شش ماهه حسین علیه السلام هرچه زودتر حاجت روا بشید

🌹لطفا اگر قصد شرکت دارید فقط یکبار دریک کامنت اعلام کنید(مثلا من شرکت میکنم)، بنده روی کامنت شما ریپلای میکنم و بهتون شماره میدم تا تعداد مشخص بشه

🌹لطفا لطفا نیم ساعت قبل از شروع(ساعت ۴ونیم) بیاید و با شماره هاتون حاضری بزنید(کامنت با ذکر شماره) تا بدونیم اون روز همه شرکت کردن🌹

🌹اگر تمایل دارید قبل از خوندن مبلغی(هر مبلغی) به عنوان صدقه کنار بزارید

🌹توصیه: قبل از خوندن صلوات و ذکر استغفار هرچقدر دوست دارید، حتی یکبار بگید و بعد خوندن صلوات بفرستید.

به امید حاجت روایی همتون🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من شرکت میکنم

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2731

من شرکت می کنم

جانم چه دلتنگتم روزها وماه ها ازرفتنت گذشته امامن هروزمنتظر برگشتتم باورندارم که رفته ایی هنوزم هم برایت گریه نکرده ام چون باورندارم نیستی                                   جان مادر برای دلتنگم دعا کن

@mmm1383ممم    

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

سلام دخترا گروه تازه تاسیسه به محض ورود ویس می فرستید که بدونیم خانم هستید برای بارداری و اقدام و بچه داری از تجربیات هم استفاده می کنیم. گروه تلگرام  برای وارد شدن لینک رو کپی کنید و در تلگرام باز کنید یا بمن در تلگرام @bahar2399 پیام بدین ادتون میکنمhttps://t.me/joinchat/g7Lyvsr3BkhkZDk0https://t.me/joinchat/g7Lyvsr3BkhkZDk0

2706