2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
اره مطمعنم مینونن انقدربزرگ میشن ک ب۴۰میرسن تبدبل ب کیست میشن،نمیدونم چرا دکتره نگفت دوروز دیگـبزن ی ...

عزیزم بعصی دکترواقعا عقل توکله شون نیس توبدن خودتومیشناسی حتمن فرداشب  آمپولتوبزن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مطمعنم مینونن انقدربزرگ میشن ک ب۴۰میرسن تبدبل ب کیست میشن،نمیدونم چرا دکتره نگفت دوروز دیگـبزن ی ...

حتما حتما ورزش کن تا بدنت کمک کنه ب ازاد شدن کم تحرکی نمیذاره ازاد بشه..روزی ۱ ساعت بدو تا عرق کنی دراز نشست برو ببین جقد خوب حس میکنی ازاد شدن و اب زیاد بخور چربی و شیرینی قطع کن حتما خوب میشی پلی کیستیک درمانش همینه ورزش و قطع شیرینی و چربی

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
واااای من فکر میکردم فقط خودم اینجوریم میترکونم خخخخ 

ن منم میترکونمو میرم😃😃

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نه گلم من افتضاحم واقعا😫

یعنی عفونت باعث کمردردت شده؟

خب اگ اینجوره عفونتت زیاده ک باردار نمیشدی

باید درمان کنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

@مامان_مهرساخانم    اعظم جون اونروز تو نت خوندم خوردن  جو باعث سقط جنین میشه از اونروز درست و حسابی نمیتونم سوپ جو بخورم آخه خیلی دوسدارم درسته این موضوع؟؟؟؟

ی چیز دیگ من تو غذاهامون عادت کردم زعفران میزنم ولی بعد بارداری خیلی کم میزنم مشکلی نداره بنظرت؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مرسی عزیزم پس بنظرت یه هفته دیگ صبر کنم؟

اوهوم.یهو قلبش تشکیل نشده باشه استرس میگیری.از اعظمم بپرس.ولی ۶هفته زوده

اوهوم.یهو قلبش تشکیل نشده باشه استرس میگیری.از اعظمم بپرس.ولی ۶هفته زوده

باشه عزیزم صبر میکنم مرسی شبنم جون

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
@مامان_مهرساخانم    اعظم جون اونروز تو نت خوندم خوردن  جو باعث سقط جنین میشه از اون ...

والا من تو پاییز زمستون زیاد سرما خوردیم سوپ درست میکردم جو هم خیلی خوردم ...اینا احتمالات و بیشتر میکنه ولی کم خوردنش تاثیری نداره....ولی زعفرون و کلا قطع کن من همیشه زعفرون و پودر سیر و دارچین جز همیشگی غداهام  بود الان قطع طون کردم چون خطر سقط داره 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706