2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014905 بازدید | 355184 پست
انشالله ک باردار میشی 😁 دقیق ۲ روز مثبت بود کیتت ..پس اگ اینماه هم اگ همونجور باشی باید پس فردا ازا ...

خدا کنه فردا آزاد بشه تا عصر.چون شب شوهرم نیست🤦‍♀️🤦‍♀️ولی ترشحاتم نسبت به ماه قبل خیلی کمتره.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
خانوما میشه منوراهنمایی کنین،امروز روز ۱۳سیکلم بود سونو دادم سه تا فولیکول ۱۵ونیم ،۱۲،۱۲ داشتم ک دکت ...

اگ.مطمئنی آزادنمیش حتمن بزن ولی فرداشب آمپولوبزن ک 15بشه 17و  بعد آمپول براآزادسازی تا20برسه ک سابزش عالیه دیگ

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا کنه فردا آزاد بشه تا عصر.چون شب شوهرم نیست🤦‍♀️🤦‍♀️ولی ترشحاتم نسبت به ماه قبل خیلی کمتره.

احتمالا فردا ترشحات بیشتر بشه...نمیتونه فردا شب ی جور برنامه جور کنه ک خونه باشه؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
2742
خانوما میشه منوراهنمایی کنین،امروز روز ۱۳سیکلم بود سونو دادم سه تا فولیکول ۱۵ونیم ،۱۲،۱۲ داشتم ک دکت ...

این فولیکول ها طبیعی رشد کرده یا با محرک؟؟از کجا متوجه شدی ازاد نمیشه؟؟امپول دیگه مرحله اخر چون ممکنه هسته تخمک و پوچ کنه الکی رشد کنه فقط..بزار مزمعن شو ک ازاد نمیشن بعد اقدام کن برا امپول...احتمالا روز ۱۶ تا ۱۹ ازود میشه..این شبها بتونی اقدام کنی انشالله بارداری

نه گلم من افتضاحم واقعا😫

متن امضات چ قشنگه 

ایشالا هرچی زودتر ب ارزوت برسی هم تو هم بقیه بچه ها 

همگی مامان بشیم دیگه اینقد منتظر نشیم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
اگ.مطمئنی آزادنمیش حتمن بزن ولی فرداشب آمپولوبزن ک 15بشه 17و  بعد آمپول براآزادسازی تا20برسه ک ...

اره مطمعنم مینونن انقدربزرگ میشن ک ب۴۰میرسن تبدبل ب کیست میشن،نمیدونم چرا دکتره نگفت دوروز دیگـبزن یافرداش گفت امپول نمیخواد فقط اقدام کن😞

لطفابرای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستید😍😘
2740
این فولیکول ها طبیعی رشد کرده یا با محرک؟؟از کجا متوجه شدی ازاد نمیشه؟؟امپول دیگه مرحله اخر چون ممکن ...

نه قرص لتروزول خوردم اینقدشدن،من پلی کیستیکم وفولیکولا م اذادنمیشن چون هیچوقت دردیاترشح تخمک گزاری ندارم وسونوهم میرم انقدبزگ میشن تبدیل ب کیست میشن

این فولیکول ها طبیعی رشد کرده یا با محرک؟؟از کجا متوجه شدی ازاد نمیشه؟؟امپول دیگه مرحله اخر چون ممکن ...

عزیزم میشه یکم توضیح بدی راجب اینکه گفتی تخمک پوچ میشه؟امپولو بزنی مگ ازادنمیشه؟منظورت اینه امپول پوچ میکنه؟

نه قرص لتروزول خوردم اینقدشدن،من پلی کیستیکم وفولیکولا م اذادنمیشن چون هیچوقت دردیاترشح تخمک گزاری ن ...

اگ محرک خوردی بحث ش جداست فردا عصر میتونی امپول بزنی از ۳۶ ساعت ب بعد شروع کنی اقدام کردن تا ۳ شب البته یبار ۳۶ یبار ۴۸ ساعت بلدش ی شب درمیون...خود امپول رشد فولیکول ها خیلی زیاد میکنه ۲ ۳ میل تو روز بزرگ میکنه...فردا احتمالا سایزش ۱۶ بشه با امپول تا ازاد حدودا ۲۰ میشه

اگ محرک خوردی بحث ش جداست فردا عصر میتونی امپول بزنی از ۳۶ ساعت ب بعد شروع کنی اقدام کردن تا ۳ شب ال ...

اهان مرسی عزیرم انشالا فردا میزنم بارداری برام دعا کن خیلی دلشکستم 

عزیزم میشه یکم توضیح بدی راجب اینکه گفتی تخمک پوچ میشه؟امپولو بزنی مگ ازادنمیشه؟منظورت اینه امپول پو ...

بببین امپول و باید ی موقعی بزنی ک واجب باشه ک مطمعن باشی فقط راه ازاد شدن همینه...امپول ک بزنی سرعت رشو تخمک و زیاد میکنه ممکنه فولیکول الکی بیش از حد رشد کنه...ولی اون کیفیت خوب و نداشته باشه..ولی برا شما ک میگی ازاد نمیشه بزنی خوبه...بهترین سایز زرن اممول ۱۷ ۱۸ ک وقتی امپول میزنی تا ازاد بشه ۲۲ ۲۳ برسه ..اگ تو سایز زیاد کوچیک یا بزرگ بزنی فولیکول کیفیت خوبی نداره سایز بزرگ کیست میشه سایز کوچیک هم بی کیفیت رشد میکنه..حتما بعد امپول ۳۶ و ۴۸ ساعت اقدام کن بعدش ی شب در میون ممکنه اون فولیکول کوچیک ها هم ازاد بشن...اگ ۳روز بعد امپول ی سنو بری ک مطمعن بشی بدنت با امپول ازاد میکنه عالیه چون همیشه ازاد نمیشه برا من پیش امد ک ازاد نمیشد

اهان مرسی عزیرم انشالا فردا میزنم بارداری برام دعا کن خیلی دلشکستم 

انشالله ک باردار میسی عزیزم..فقط استرس نداشته باش منم ۴ سال منتظر بودم واقعا ماهی ک بیخیال بودم دیگه بهش امید نداشتم باردار شدم رمز موفقیت همین بیخیالی و امیدوار بودن اصلا انرژی منفی ب دلت راه نده فقط چیزا مثبت فکر کن

2706