2733
2734
عنوان

لطفا نی نی یار ها پاسخگو باشید

118 بازدید | 12 پست

این پیام دوستم هست گفته بزاز چونکه خودش،تعلیق شده برای نی نی یار ها

من چندین باز هر روز لینک تایپیک هامو برای نی نی یار ۱ میفرستادم روز هاس زوج سر ساعت ولی پاک نمیکردم چندبار حتی بهش پیام دادم من شناسایی شدم مسئله ابروم وسطه ولی هیچ کاری نکردن پاک نکردن واقعا چرا به حقوق کاربر ها احترام نمیزارید ما باید چیکار کنیم لینک میزاریم پاگ نمیکنید پیام میدیم جواب نمیدی اخه این چ و وضعشه حالا هم بخاطر اینکه تاپیک حدف بشه گفتم گزارش بزنید نمیدونستم ک باعث میشه تعلیق یشم و ممنوعه 

خواهش میکتم اکانت من رو از تعلیقی خارج بکنید چونکه باید حتما حتما دو تا از تایپک هام پاک بشه مسئله ابرو خانوادگی وسطه واقعا داخل شرایط بدی هستم خواهش میکنم اسم اکانت هم @سمی_قشنگه    

‍ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
احتمالا اشکال از خودش هم هستا  یا لینک درست نمیفرسته بالاخره جایی اشتباه داره  وگرنه تاپ ...

دوباره فرستاده پاک کردن واقعا اینجا خیلی به حق کاربر ها دارت ناحقی میکنن برای درآمد خودشون اجازه حذف نمیدن ک هر کس اختیار داشته باشه هر چیزی ک بخواد داخل اکانتش بزاره خیلیا درد و دل میکنن و یهویی وقتی یکی بفهمه و شناسایی بشن واقعا اتقاق های خیلی بدی پیش رو داره

من هر بار لینک میذارم پاک میکنه🤔

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
دوباره فرستاده پاک کردن واقعا اینجا خیلی به حق کاربر ها دارت ناحقی میکنن برای درآمد خودشون اجازه حذف ...

پس همون اول بگو داستان چیه 

من اینو قبول ندارم 

اولا سایت اول و بزرگترین سایت عمومی یک کشور جای درد دل شخصی نیست 

بعد هم دروغگو و روان پریش زیاد میشه 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
پس همون اول بگو داستان چیه  من اینو قبول ندارم  اولا سایت اول و بزرگترین سایت عمومی یک ک ...

عزیزم باید داخل همه اپلیکیشن ها و برنامه های اجتماعی حقوق کاربر ها رعایت بشه داخل اینستا گرام داخل تلگرام هر اپلیکیشن همه حق دارن هر چی دوست دارن بزارم و بردارن اینجا ۹۰ درصد از کسایی ک هستن دارن درد و دل میکنن و سوالت خیلی شخصی میپرسن ک شاید دوست نداشته باشت خیلی ار افراد خانواده شون متوجه بشن و راهنمایی میگرن از تجربه بقیه پس باید به حقوق همه احترام گذاشته 

هیچ کس قصد تخریب یا حمایت هیچ گس رو نداره چون شماره حساب ندادن ک حمایت کنی پول میریزیم برات 

دوست من فقط میگه کاربری م رو برگردونن ک دو تاپیک رو پاک کنم امروز 

اگر اینجودی پیش بره و حقوق بقیه رعایت نشه و حق انتخاب ها نی نی سایت تا چتد سال بیشتر دوام نداره بخاطر اینکه همین الانم خیلی ار اعضا بخاطر اینکه با سیم کارت های بقیه اومدن و پیامک تبریک عضویت رفته و از اینگونه مسائل از اینجا کلا رفتن و اعضا ریزش پیدا کرده 

بچه ها خیلیم اعتراض کردن ولی بخاطر درآمد خودشون هیچ گونه توجهی نشد 

عزیزم باید داخل همه اپلیکیشن ها و برنامه های اجتماعی حقوق کاربر ها رعایت بشه داخل اینستا گرام داخل ت ...

بخدا خیلی بهتر که دوام نداشته باشه و حذف شه 

چون خیلی دم دستی و سهل الوصوله 

بد جور اعتیاد آوره 

کاش جوری بشه از دسترس خارج بشه 

من خودم نتونستم ترکش کنم 

اینستا را راحت حذف کردم توییر را کم کردم 

ولی اینجا 😮‍💨

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️