2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
کیت و ۱۲ شب بزار ببین باز پر رنگ تر میشه یا کمرنگ سر صبح زود بیدار شو دوباره کیت بزار ظهر و عصر هم ب ...

خب آخه الان کلی اب خوردم.کیت جواب نمیده که.بعدم شوهرم شب نیست صبح میاد.حالا چیکار کنم.راستی کیتای ماه قبلم یادته؟؟دو روز مثبت میموند.روز ۱۴ هم مثبت میشد اینماه ۱۳ مثبت شده.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب آخه الان کلی اب خوردم.کیت جواب نمیده که.بعدم شوهرم شب نیست صبح میاد.حالا چیکار کنم.راستی کیتای ما ...

طبق سایز فولیکولت حس میکنم فردا ازاد میشه ولی خوب ریسک نمیشه کرد ...اگ ۲ روز مثبت میمونه ک فردا شب احتمالا ازاد بشه...اگ اب زیاد خوردی بزار تا سر صبح زود کیت بزار...ولی فردا ۵ یاعت یبار کیت بزار زمان از دست ت نره

الهم صل علی محمد و ال محمد
یعنی دیگه رابطه نداشته باشم

کیت هات و ک ندیدم ولی اگ مرتب کیت بزاری یعنی ۵ ۶ ساعت یبار متوجه میشی کیت اول همرنگ میسه بعد خط پایینی یکم پر رنگ تر بالایی (ک نزدیک ازاد شدن)و بعد حط پایینی کمرنگ تر بالا میشه ک یعنی ازاد میشه...نمیدونم دقیق کی کیتت کمرنگ شد ولی اگ زیاد فاصله نداشنه باشی تا ازاد شدن تخمک شانس باروری هست  میتونی اقدام کنی

2731
طبق سایز فولیکولت حس میکنم فردا ازاد میشه ولی خوب ریسک نمیشه کرد ...اگ ۲ روز مثبت میمونه ک فردا شب ا ...

باشه عزیزم.منم حس میکنم فردا ازاد بشه.میگم خوب نیست یه بار قبل کمرنگ شدن کیت اقدام کنم یه بار بعدش؟؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
نه قبلش رفتم سونو اومدم هرچی رفتم دستشویی ببخشید ادرارم روشن بود دیگه نشد بزنم.الان کمرنگتر از بالای ...

أره ب مرحله ای میرسه  پایینی ازبالای  پرنگ ترازبالاییه...ولی بازم بزنی زمانوازدست نده باتوجه ب سایز فولیت چیزی نمونده تاآزاد سازی..فک.کنم تاظهرآزاده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2740
باشه عزیزم.منم حس میکنم فردا ازاد بشه.میگم خوب نیست یه بار قبل کمرنگ شدن کیت اقدام کنم یه بار بعدش؟؟

چون یبار شوهرت تخلیه شده ب نظرم یبار اقدام کنی بهتر ک اسپرم ضعیف نشه یبار موقع تخمک گذاری ...ولی اگ بارداری خیلی مهم تر تا جنسیت میتونی ۲ بار اقدام کنی 

اعطم جون این کیتای ماه پیشه.ببخشید زیاد سوال میپرسم🙈🙈 انشاالله اینماه میگیره دیگه از شر سوالام خل ...

انشالله ک باردار میشی 😁 دقیق ۲ روز مثبت بود کیتت ..پس اگ اینماه هم اگ همونجور باشی باید پس فردا ازاد بشه.ولی سایز فولیکول و ضخامت ب نظرم فردا شب ازاد بشع 

خانوما میشه منوراهنمایی کنین،امروز روز ۱۳سیکلم بود سونو دادم سه تا فولیکول ۱۵ونیم ،۱۲،۱۲ داشتم ک دکتر گفت امپول نمیخواد ،بدون امپول تخمکای من ازاد نمیشن ب نظرتون فردا خودم امپولو بزنم?تا فردا اون ۱۵چقدر میشه؟

لطفابرای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستید😍😘
2706