2752
2734
عنوان

متنفر شدم از شوهرم 😭😭😭

1243 بازدید | 64 پست

نمی‌دونم شاید بی غیرت بودم که تا حالا نشدم ...

پارسال شهریور ماه متوجه خیانتش شدم یعنی قبلاً هم فهمیده بودما ولی انگار میکرد و با سرو صدا جمعش میکرد ... این سری پای بابام اومد وسط و با یه عالمه التماس موندم از اون روز دوبار دیگه دعوا کردیم و به خانوادم خیلی بی احترامی کرد از خونم گفت برین بیرون وگرنه زنگ میزنم به پلیس و از این حرفا آخرین بار آخر دی ماه رفتم خونه بابام ولی به خاطر بچم و زندگی که چهارده ساله ساختم نتونستم تحمل کنم و برگشتم ... همش میگفت تو با نقشه برگشتی و از این حرفا طلاهامو برده خونه ننش، گوشیمو تو دعوا شکوند برام نخرید و چیزی هم تو این چندماه واسم نخریده (خورد و خوراک هرچی میگم میخره) 

چند روز پیش دعوا کردیم گفت یکی واسم خبر آورده که بابات گفته من مهریه رو میگیرم... همه جور قسم که منی که باهات هستم چرا باید مهریه بگیرم من که الان باهات مشکلی ندارم دارم زندگیمو میکنم می‌گفت نه تو و بابات نقشه دارین دیگه هرچی میگفتم باور نکرد...

تا سه شب پیش دوباره بحث کردیم باهم گفتم من اگه نقشه داشتم تاحالا ازت چیزی طلب میکردم گفتم باغ خریدی حتی بهت نگفتم بیا بریم بهم نشون بده اونم گفت عمرا بهت نشون بدم 🙁 گفتم خیانت کردی به خاطر گریه هات و التماس هات بخشیدمت و کوتاه اومدم گفتم پشیمون شدی زندگی کنیم گفت من دیگه تو رو نمی‌خوام غلط کردم اونجا هم نگهت داشتم مثل سگ پشیمونم🙁  اگه میدونستم همچین آدمی هستی!!!! خداشاهده من هیچ کاری نکردم نمی‌دونم چرا دنبال بهونه میگرده...

الان حس میکنم داره حالم ازش بهم میخوره دیگه مثل قبلاً نمی‌خوامش... کاش توان و قدرتشو داشتم ازش جداشم

توروخدا یکم دلداریم بدین🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دنبال بهونس میخواد تورومقصرکنه وجدانشو راحت کنه تا طلاقت بده

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
2731

وای چقد ضعیف و وابسته ای عزیزم😔. باید خودتو قوی کنی و بالا بکشی..مردای خیانتکار همشون همینن، نه درست شدنی ان نه از ته دل پشیمون، هیچوقت هم در صدد درست کردن خودشون نیستن چون حق خودشون میدونن اون ارتباطات مخفی رو.... 

مقصرشمایین هر رفتاری حرکت بخشیدی زبونش دراز شد  به خودش کفته تو این زندگی مونده یا نقشه داره یا اینقد بدبخته که حاضر خفت تحمل کنه  دیگ توقع احترام نداشته باش

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
بهش هم میگم تو خیلی پررویی هم خیانت می‌کنی هم دوقورت و نیمت هم باقیه

بهتره از ی مشاور کمک بگیری 

چون قراره زندگی کنی نمیشه همه همش با اعصاب خوردی باشه قطعا راهی داره 

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2706