2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
دوستان تورو خدا جواب بدید کسی بوده که طبق پریودیش هفته ششم و چهار پنج روزش باشه ولی طبق سونو بش بگن ...

اره عزیزم واسه من دو هفته تفاوتش بود دلیلشم لقاح دیرتر بود

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
دور از جونت مهربون .خدایی که داده خودش مواظبش هست اون از حسودی و بیشعوریش گفته هیچ آدم درستی نمیاد ت ...

اره واقعا چون ادم وقتی باردار کلا خودش خیلی حساس میشه خیلی اصلا انتظار این حرف و بعد این همه خوبی نداشتم این همه حسادت ب من بدبخت

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@مامان_مهرساخانم ‍  @daryaa61 ‍  @jigar_shosho ‍  حالم خیلی خرابه خیلیییی  ...

اشکال نداره عزیزم برا همه پیش میاد خوب .به نطرم مخرک استفاده کن چون سایزش کوچیک خیلی خوب جواب میده کنارش ورزش کن ۲ ۳ ماه درست میشه 

2731
اخه من طبق محاسبه خودم رفتم برا تشکیل قلب سونو بدم گفت هفته پنجمی و فقط ساک دیده شد و کیسه زرد دیده ...

برا تشکیل قلب از محاسبه خودت نرو از تخمک گداریت حساب کن ..۵ هفته بعد تخمک گذاریت سنو برو ک قلبش ببینه .

اخه اعظم نگران پسرشه😍😍😍 نگران نباش لابد هی سرخورده خسته شده 😀😀😀شایدم تکوناش کمه حس نمیکنی اس ...

ممنون عزیزم...والا همینحوری چند روز خوب تکون میخوره چند روز هم هیچ خبری ازش نمیشه...بحث چشم بودن نبود شبنم دلم گرفت ک کسی ارزوش سقط بچه م باشه 

واااای اعظم جون خدااا نکنه عزیزم چ آدمای بیشعوری پیدا میشن؟اینجور خوابا رو ک تعریف نمیکنن ی خیر باشه ...

ممنون عزیزم .واقعا ادم اگ ادم باشه اینجوری تو روی زن باردار نمیگه خدا رو شکر صبح ک بیدار شدم چند تا ضربه کوچیک ش حس کردم خیالم راحت شد..انشالله ک خدا به هر کی بچه میده خودشم حفظ  ش کنه

2740
میگم بنظرت چجور رژیم بگیرم وقتی نمیشه کلسیم نخورم؟ یعنی انقد کلسیم تاثیر داره، من 4ماهه نخوردم اقدام ...

ای بابا چقد سخت میگیری منکه همیشه گفتم بعد اقدام همه چی بخورین من لصلا لبنیات حذف نکردم همیشه خوردم

سلام اعظم جون خوبی؟ نی نی تکون خورد؟من دیشب تا صبح نتونستم بخابم دنده هام از پشت تو کمرم انگاردارن م ...

اره خدا رو شکر یکم پاهاش حس کردم .واااای چه بد حاملگی چه چیزا بدی داره...خدا خودش کمگ کنه 

منم امروز پریود شدم عزیزم 😢 شاید برم تهران دکتر نصر...شاید تصمیم بگیرم بعد از عید ivf کنم  ن ...

نميدونم چي بگم عزيزم... دركت ميكنم خودمم چند ماهه منتظرم

ولي اگه شرايط اي وي اف داري انجام بده حتما حداقل مطمعنه 

من هنوز پريود نشدم ولي بي بي منفي بود پري روز

آره میشه  ینی بدون حلقه با زنجیر ؟؟ نمیشه ک باید حلقه باشه  حالا من یجا خوندم ک با نخ و ...

تبسم گفت زنجیر حلقشو نگفت

با حلقم درست نمیره.حالا دوباره امتحان میکنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون عزیزم...والا همینحوری چند روز خوب تکون میخوره چند روز هم هیچ خبری ازش نمیشه...بحث چشم بودن نبو ...

ن عریزم مگ‌میشه یکی آرزو کنه بچه یکی دیگ بمیره.خواب دیده نباید ب مامانت میگفت مامانتم نباید بهت میگفت

من خوابای بدم بیشتر اینه ک خواهرم میمیره سریع هم ب خودش میگم  یبار خواب دیدم طفلی تصادف کرد مرد دستشم قطع شد اینو مامانم گفت نری بهش بگیا    اینو نگفتم   

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706