2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014794 بازدید | 355184 پست
ایشالله قسمت هر دومون اگه مثبت شد خبر میدم من ماه دومم بچه دوم دارو مصرف نکردم دکترم گفت فعلا اقدامت ...

اوهوم.ایشالا علامت بارداریمونه.من ظهرم ک میخواستم بخوابم باز اینجور شدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
تنبلی داری واسه همین فولیت ریزه ولی تو ک خوب ورزش میکردی🤔دارو واست نوشت ک ماه دیگ بخوری؟ نرگس چند ...

اره ورزَش کردم خیلی امیدوار بودم تو مطب دکتر همش میگفتم خدایا شکرت من یکی دارم اونایی که ندارن چیکار میکنن😢😢😢اونایی که چندساله منتظرن!۲۲سالمه ۷۶ هستم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چرا ناراحتی اینکه چیزی نیست الحمدلله ک همه چی رحم خوبه فقط فولیکول بالغ نداری اونم درمان داره ...

چقدر تو ارامش میدی با حرفات مریم از امشب دلی میرم گرچه امکان بارداری نیس ولی......فقط از وقتی از سونو اومدم میگم خدایای شکرت یه بچه دارم🤗☺❤از صبح زیره دلم تیر میکشه😞

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره ورزَش کردم خیلی امیدوار بودم تو مطب دکتر همش میگفتم خدایا شکرت من یکی دارم اونایی که ندارن چیکار ...

آخه.گوگولی سنی نداری عزیزم

ب ورزشت ادامه بده خ تاثیرگذاره

ایشالا ماه بعد مامان میشی ولی حتما دارو بخور.حواستم ب آندوت باشه پایین تر نره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
چقدر تو ارامش میدی با حرفات مریم از امشب دلی میرم گرچه امکان بارداری نیس ولی......فقط از وقتی از سون ...

تو ی بچه دااااری؟🤐🤐🤐🤐

تو بروشورش زده روز ۵ تا ۲۰ پری منم طبق اون مصرف کردم هر ۱۲ ساعت یدونه .پریود شدم از اول سیکل میخورم ...

بله اگه برای تنظیم پریودی بخوری باید از ۵پری شروع کنی ولی اگ برای رشد فولی میخای از اول سیکل باید بخوری

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
چقدر تو ارامش میدی با حرفات مریم از امشب دلی میرم گرچه امکان بارداری نیس ولی......فقط از وقتی از سون ...

فدات شم فاطمه جون عزیزی تو

واقعا هم همینطوره خدا نرگس جونت رو برات حفظ کنه 

حالا روش درمان رو از دکترت بگیر یا شیمیایی بخور  یا گیاهی ببین با کدوم راحتی انشالله ب زودی خبر تپل شدن فولیاتو برامون میاری و بعدشم خبر خوب بارداری تو

سنو شکمی رفتی؟ اگ آره زیاد ب سایزای شکمی اعتماد نکن کمتر میگن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ممنون دریاجون.آره صبر میکنم،حوصله منفی شدن دوباره بیبی ندارم.مررسی عزیزم

انشالله بیبی بعدی مثبته عزیزم😍😍

2738
حالا اون گفت مامان اعظمم اومده بهش گفته🤐

والله اینو ب خود اعظم نگفتم ولی نباید مامانش این حرفو میومد بهش میگفت زن باردار خیلی حساسه 

جدی واییی مریم جون نمیدونی چقدر ناراحتم این یکی و بیارم قول میدم زود دومی رو بیارم دیگه یائسه بشم اش ...

ن بابا مگه چند سالته از الان بخای یائسه بشی؟

نترس عزیزم احتمالا سردی رحمه اصلا تو پریودی حمام نرو خودتو نشور گرمی بخور تو پری انشالله خوب میشی و نینی های سالم و خوشگل میاری😍😍😍

میگم من بدبخت 4ماه کلسیم هیچی نخوردم تازه اقدامم نکردم کنسل شد و الان آرتروز گردن گرفتم مردم از گردن ...

بله عزیزم تاثیر داره متأسفانه ولی رژیم نگفته ک اصلا لبنیات نخورین گفته محدودش کنین هفته ای ی لیوان شیر یا ماست ک رژیمو بهم نمیزنه سعی کن استفاده کنی

توی ماهی ک اقدام دارین از اول پری رژیمو رعایت کنی تا روز تخمکگذاری کافیه ب خدا اینقد نباید خودمونو زجر بدیم

میشه یکی دیگ واسم انجام بده؟ با زنجیر راحت تره تا حلقم

آره میشه 

ینی بدون حلقه با زنجیر ؟؟ نمیشه ک باید حلقه باشه 

حالا من یجا خوندم ک با نخ و سوزن هم اینکارو کردن و درست بوده یکی از اقوام ما وقتی من دختر دوممو باردار بودم و جنسیت و نمی‌دونستم با نخ و سوزن برام انجام داده بود اونموقع یادمه درست نشون داد 

سلام زوده مارال جان من خودم روز موعد  زدم منفی بود باید حداقل دو سه روز از موعد بگذره

مریم جون فردا موعدت ازمایش خون دادی و مثبت بود؟ چند روز بعد تخمک گذاری بود؟

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
کسی میدونه بیمارستان میلاد جمعه ها متخصص زنان داره یا نه؟

اگر مورد اورژانسی باشه کشیک زنان داره و ارجاع میدن زایشگاه برای بررسی بیشتر ،ولی اگر درمانگاه بخوای بری فقط ایام هفته با تعیین وقت قبلی

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
دستت درد نکنه عزیزم..والا از ساعت ۳ خوابیدم تا ۶ و نیم دیشبم از ۱ خوابیدم تا ۸ دوباره ۹ خوابیدم تا ۱ ...

سلام اعظم جون خوبی؟ نی نی تکون خورد؟من دیشب تا صبح نتونستم بخابم دنده هام از پشت تو کمرم انگاردارن میشکنن دیوانه کننده درد میکنن دیگه اشکم در اومد 

2706