2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
یه سوال قرص اگنوگل همون ویتاگنوس هس یا فرق دارن 

همونه عزیزم فرقی ندارن 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ن عزیزم خیلی زوده (طول سیکل تقسیم بر دو منهای یک ) هر عددی اومد اونروز باید کیتو شروع کنی

سلام دریاجون.عزیزم دو روز دیگه موعدمه،هنوز پری نیومده،فردا بیبی بذارم؟هی میگم نذار تا ی روز حداقل از موعد بگذره ولی باز تحمل نمیکنم همش بفکرشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات عزیزم که جواب دادی اره خودم فهمیدم...سیکلام ۳۵روزه اس با دوفاستون پری میشم😔عسل و سیاه دانه خور ...

دخترخاله من ازتوبدتربود باورکن باهمونhmgفولیلش عالی میشدن عزیزم....توهم حتمن تحت نظردکترباش..درکنتراینام روغن سیاه دونه م ماساژبده تخمداناتو خیلی تاثیرداره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
همونه عزیزم فرقی ندارن 

چ خوب .دارم میخورم با متفورمین همزمان از روز ۵ سیکلم شروع کردم تاکی بخورم

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2731
اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

واااای اعظم جون خدااا نکنه عزیزم چ آدمای بیشعوری پیدا میشن؟اینجور خوابا رو ک تعریف نمیکنن ی خیر باشه میگن و میمونه پیش خودشون

عزیزم انشالله ب حق تمام خوبیایی ک برا دوستامون کردی خدا تو دلیتو حفظ کنه و سالم و ب موقع بذاره بغلت نگران نباش انشالله طوری نیس میخای ی سنو برو ک خیالت راحت بشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام دریاجون.عزیزم دو روز دیگه موعدمه،هنوز پری نیومده،فردا بیبی بذارم؟هی میگم نذار تا ی روز حداقل از ...

سلام زوده مارال جان من خودم روز موعد  زدم منفی بود باید حداقل دو سه روز از موعد بگذره 

اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

وااااااااااااااا

گیرم خابو دیده دورازجون پسرت ..باید بیاد بذاره کف دستت  

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
چ خوب .دارم میخورم با متفورمین همزمان از روز ۵ سیکلم شروع کردم تاکی بخورم

ای کاش از اول سیکل میخوردی 

تا روز تخمکگذاری و اقدام بخور بعد اقدام قطع کن اگ خدا نکرده پری شدی دوباره از اول سیکل شروع کن روزی دوتا بخور این قرص ها معمولا دو سه دوره بعد جواب میدن انشالله برا تو همین دوره جواب میده

ای کاش از اول سیکل میخوردی  تا روز تخمکگذاری و اقدام بخور بعد اقدام قطع کن اگ خدا نکرده پری شد ...

تو بروشورش زده روز ۵ تا ۲۰ پری منم طبق اون مصرف کردم هر ۱۲ ساعت یدونه .پریود شدم از اول سیکل میخورم چشم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
باید ۲۲ بهمن.بشم.🤣

اووووف

۲۲  بهمن 😃😃😃

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
واااای اعظم جون خدااا نکنه عزیزم چ آدمای بیشعوری پیدا میشن؟اینجور خوابا رو ک تعریف نمیکنن ی خیر باشه ...

حالا اون گفت مامان اعظمم اومده بهش گفته🤐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سمیه جون نگران نباش.منم وقتی ۹روز زودتر پری شدم گفتم وای دارم یائسه میشم همه بخصوص ماها ک بچه اولمو ...

باشه ممنونم شبنم جون چه میدونم خیلی میترسم.

ن فک نکم رحمم سرد باشه خیلی رعایت میکنم بنظر بخاطر دمنوش ها باشه نمیدونم 😞😞😞😞

عزیزم هیچکدوم تون مثل من پریودی سبک و کم ندارین فقط یک روز خونریزی داشتم ک شدید هم نبود معمولی ، فر ...

جدی واییی مریم جون نمیدونی چقدر ناراحتم این یکی و بیارم قول میدم زود دومی رو بیارم دیگه یائسه بشم اشکالی نداره.