2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013822 بازدید | 355184 پست
ممنونم عزیزم ج دادی وایییی دارم دیونه میشم امروز ۴ پریودیم کاش دیروز میرفتم دکتر شنبه برم دکتر میشه ...

اشکال نداره نگران نباش برا همه پیش میاد سیکل کم و زیاد بشه اول بگو محرک خوردی؟؟جوشونده خوردی؟؟ سیکلت منظم؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
ممنون عزیزم  خدا رو شکر خوبیم ..نمیدونم چرا خیلی شیرینی خوردم پهلو چپم همش خوابیدم صبح ک بیدار ...

یکم که جلوتر بری لگد میزنه دیگه مث الان کم تکون نمیخوره اون موقع همش میفهمی عزیزم انگار مشت میکنه میکوبه تو شکمت .استرس باعث میشه بدتر بشه کمتر تکون بخوره اصلا استرس نداشته باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیه هر کاری کردم اونجا رو پستت نشد جوابت بدم ..امیدوارم ببینی ...چند سالته ک فکر میکنی داری یاعسه م ...

اعظم جون خودم تو نت سرچ کردم اونای که یائسه شدن گر گرفتگی داشتن من ندارم ۲ روز قبل پریودی هام از نوک پاهام تا قسمت گردن عین یخ سردم میشه یعنی این سری با کاپشن میخوابیدم انقدر سردم بود.وایییییی اعظم جون برام دعا کن یعنی تا شنبه بیاد برم دکتر دیونه میشه از قصه دارم دق میکنم.

۲۹ سالم میریم تو ۳۰ سالگی.

ممنونم عزیزم ج دادی وایییی دارم دیونه میشم امروز ۴ پریودیم کاش دیروز میرفتم دکتر شنبه برم دکتر میشه ...

منم اونجا هر چی برات نوشتم نشد نیمد عزیزم .نه اشکاب نداره منم چند بار همینجوری شدم .پریودیت نامنظمه ؟

2728
اشکال نداره نگران نباش برا همه پیش میاد سیکل کم و زیاد بشه اول بگو محرک خوردی؟؟جوشونده خوردی؟؟ سیکلت ...

محرک نخوردم اره سیکلم منظمه.یک پریودی زنجبیل با دارچین دم کردم ۲لیوان خوردم.

وایییی اعظم کمکم کن ای خدا همینو کم داشتم😭😭😭😭😞😞😞😞

یکم که جلوتر بری لگد میزنه دیگه مث الان کم تکون نمیخوره اون موقع همش میفهمی عزیزم انگار مشت میکنه می ...

اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب بیدار بشه ی تکونی بخوره خیالم راحت بشه🙏...والا مردم هم کم استرس نمیدن همیشه برا همه جز دعا خوبی چیزی نخوستم ..ی اشنایی داریم ک اونم تو اقدام بود برا بارداری هم پسر شدن  هنوز جواب نگرفته دیروز ب مامانم میگه خواب دیدم اعظم بچه ش سقط کرد ..اینقد ناراحت شدم ک ی ادم چقد میتونه بیشعور باشه اینجوری ارزو ب این بدی کنه برا ی زن باردار  مامانم گفت خدا رو شکر خوبه حالش چیزیش نیست.‌‌..حتی اگ خوابم دیده بود ک بعید میدونم راست گفته باشه انتظار نداشتم بگه خدا لعنتش کنه اصلا تو دلم خالی کرد ...شوهرم گفت ببین چقد رو تو زووم ک خوابت میبینه  ..یا خوابا دستی😕

منم اونجا هر چی برات نوشتم نشد نیمد عزیزم .نه اشکاب نداره منم چند بار همینجوری شدم .پریودیت نامنظمه ...

بخدا دارم دق میکنم اره پریودیم منظمه فقط روز اول و دوم خونریزی داشتم اونم از شب دوم دیگه قط شد خونریزیم.

محرک نخوردم اره سیکلم منظمه.یک پریودی زنجبیل با دارچین دم کردم ۲لیوان خوردم. وایییی اعظم کمکم کن ای ...

اصلا نگران نباش هیجی نیست ...فقط شروع کن ورزش پیاده رویی .احتمالا یکم استروژنت بالا رفته زود خون ریزی خوب شده ..وسط سیکل ی سنو برو اگ همه جیز توب بود نگرانی نداره ..ورزش خیلی خوبه برا تنطیم هورمون

2740
اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

اره بعضیا عقده این اینقدر خودتو ناراحت نکن عزیزم .تکون میخوره احساس هم نمیکنی دلت سفت میشه یا فشار میاد ؟

اعظم جون خودم تو نت سرچ کردم اونای که یائسه شدن گر گرفتگی داشتن من ندارم ۲ روز قبل پریودی هام از نوک ...

دیونه شدی یاعسه مگه برا الان؟؟؟اونا ک یاعسه میشن خونریزی شدید میگیرن و طولانی ک بند نمیاد ..اونم سیکل ها بهم ریخته نا منطم...‌این ک خونریزی کمتر بشه برا همه زنها پیش میاد بعضی ها برعکس طولانی میشه ولی وقتی سیکل منظم باشه اصلا اشکالی نداره

اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

واقعا اگه خوابم دیده باشه نباید بگه چون روی ذهن آدم اثر میذاره

نمیدونم والا چرا بعضی ها از ناراحت کردن دیگران لذت میبرن

اره بعضیا عقده این اینقدر خودتو ناراحت نکن عزیزم .تکون میخوره احساس هم نمیکنی دلت سفت میشه یا فشار م ...

وقتی دراز میکشم چرا انگار ی گوشه سفت میشه..البته صبحی این مدلی بود..شایدم مث مامانش تمبل خوابالو😁

واقعا اگه خوابم دیده باشه نباید بگه چون روی ذهن آدم اثر میذاره نمیدونم والا چرا بعضی ها از ناراحت ک ...

اره من اگه خدایی نکرده زبونم لال برا کسی خواب بد هم ببینم به خودم اجازه نمیدم به زبون بیارم میگم خدا خودش بخیر میکنه 

2706