2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015807 بازدید | 355185 پست
اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

اخه اعظم نگران پسرشه😍😍😍

نگران نباش لابد هی سرخورده خسته شده 😀😀😀شایدم تکوناش کمه حس نمیکنی

استراحت کن.خودتو خسته نکن

رفتین ب همه گفتین بارداریو بچت پسره تو چشمی.مرتب اسپند دود کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
@مامان_مهرساخانم ‍  @daryaa61 ‍  @jigar_shosho ‍  حالم خیلی خرابه خیلیییی  ...

تنبلی داری واسه همین فولیت ریزه

ولی تو ک خوب ورزش میکردی🤔دارو واست نوشت ک ماه دیگ بخوری؟

نرگس چند سالته؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبنم تو به فال نیک بگیر برای خودتو. بدنها که مثل هم نیست انشالله برای تو از بارداری🤲

فعلا بهش فکر نمیکنم.نمیخوام بعد بخوره تو ذوقم

صبر میکنم ببینم چی میشه

بد به دلت راه نده خدا خودش حافظ و نگهدار خودت و کوچولوت باشه عزیزم کم نیست کاری که داری میکنی وقت می ...

کی پری میشی؟

2731
ممنونم عزیزم امیدوارم همونطوری باشه که میگی

سمیه جون نگران نباش.منم وقتی ۹روز زودتر پری شدم گفتم وای دارم یائسه میشم

همه بخصوص ماها ک بچه اولمونه این ترسو داریم

زیادی دمنوش خوردن رو بعضیا اثر عکس میزاره.من خودم ی ماه دو روز اول چند لیوان آویشن خوردم فقط ۴روز خونریزی داشتم و شدتش کم شده بود.ماه بعد دوباره مثه قبل شد

ی چیز دیگ نکنه رحمت سرده.نمیدونم این ربطی ب خونریزی داره یا ن.از اعظم بپرس

@مامان_مهرساخانم ‍  @daryaa61 ‍  @jigar_shosho ‍  حالم خیلی خرابه خیلیییی  ...

عزیزم چرا ناراحتی اینکه چیزی نیست الحمدلله ک همه چی رحم خوبه فقط فولیکول بالغ نداری اونم درمان داره اگ برا بارداری عجله داری میتونی لتروزول بخوری اگر ن گیاهی بخور مث من ویتاگنوس یا کپسول اوابوست اصلا خودتو ناراحت نکن عزیزم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
😀😀😀باشه پس تبسم میگ زنجیر خب اگ بعد چرخید بچه بعدیو نشون میده.سقطو چ جوری نشون میده

اون دیگه نمیدونه ک تو سقط کردی 😀😀جنسیت بچه ها رو  ب ترتیب نشون میده  

رو یکی ک سقط داشته امتحان کن مثلا  دوتا پسر داره بچه دومش هم ک سقط کرده دختر بوده حلقه براش ی پسر ،ی دختر و ی پسر  نشون میده خودت باید متوجه بشی ک بچه دومش ک سقط شده رو هم نشون داده

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام.من پنجم موعدمه،بچه ها بنظرتون فردا بی بی چک بذارم؟؟

ن عزیزم خیلی زوده (طول سیکل تقسیم بر دو منهای یک ) هر عددی اومد اونروز باید کیتو شروع کنی

فدات عزیزم که جواب دادی اره خودم فهمیدم...سیکلام ۳۵روزه اس با دوفاستون پری میشم😔عسل و سیاه دانه خور ...

خودتو ناراحت نکن منم وضعم مثل شماست وقتی فهمیدم دم در مطب فقط اشک ریختم ولی درمان میشیم با دارو عسل وسیاه دونه رو قطع نکن متفورمین بخور حتما بدون معطلی اگه اضافه وزن داری کم کن من عکس رنگی گرفتم هشتم سیکلم اینماه و اوابوست میخورم بقیه ش هرچی قسمت باشه .

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
فاطمه جان نمیدونم اخه تو ۲ دوره از سیکلم پریودیم خیلی نسبت به قبلنا کم شده خیلی ناراحتم . اخه دلیلش ...

عزیزم هیچکدوم تون مثل من پریودی سبک و کم ندارین

فقط یک روز خونریزی داشتم ک شدید هم نبود معمولی ، فرداش کم میشد پس فردا قطع ولی میبینی ک روی بارداری اصلا تاثیر نذاشت منم نگران بودم میگفتم حتما دارم یائسه میشم نمیتونم دیگ باردار شم 

پس شما هم نگران نباش اصلا ب مدت کم پریودی و حجم کم خونریزی ربط نداره 

عزیزم هیچکدوم تون مثل من پریودی سبک و کم ندارین فقط یک روز خونریزی داشتم ک شدید هم نبود معمولی ، فر ...

یه سوال قرص اگنوگل همون ویتاگنوس هس یا فرق دارن 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤