2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014791 بازدید | 355184 پست
رز جونم سلامتي خودت از همه چيز واجبتره برو دكتر ايشالله كه خوب ميشي عزيزم و خدا يهويي سوپرايزت ميكنه ...

عشق جانم 

به این سوپرایزها از طرف خدا ایمان دارم❤️❤️ولی صبرم به اندازه ی دردم زیاد نیست😢

خدا نکنه خواهر مهربونم  فدای همه ی خوبیهاتون❤️

یکم ب خودت استراحت بده فداتشم...دیگ.نمدونم چی بگم..واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم اینقد طولانی شده😞

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه جان نمیدونم اخه تو ۲ دوره از سیکلم پریودیم خیلی نسبت به قبلنا کم شده خیلی ناراحتم . اخه دلیلش ...

نمدونم شاید خیلی گرمی میخوریم کم گرمی میخوریم واقعا نمدونم فقط اینومیدونم برامنم اینجوری بود ودکترمیگف نرماله 

2742
رز عزیزم میدونم سخته ولی خواهر امیدت به خدا باشه  ببین اینجا بچه هایی بودن که بارداریشون غیرمم ...

ممنونم سامی عزیزم

خواهر خوب و قشنگم که همیشه با حرفهات و‌توضیحات کاملت همه رو امیدوارم میکنی❤️❤️❤️

توکل به خدای مهربون 

امیدوارم به لطف خدا و با حرفهای دلگرم کننده ی شما پا پس نکشم ...خدایا کمکم کن 

خدایا همه ی آرزوها و دعاهای  بچه های این تاپیک رو اجابت  کن 🤲🤲🤲❤️❤️

@مامان_مهرساخانم‍ 

@daryaa61‍ 

@jigar_shosho‍ 

حالم خیلی خرابه خیلیییی 

@ftm0210    

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
چی شده عزیزم؟ جواب سونو چی بود؟؟؟

گذاشتم عزیزم😭😭

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
@مامان_مهرساخانم ‍  @daryaa61 ‍  @jigar_shosho ‍  حالم خیلی خرابه خیلیییی  ...

چندم سیکلته عزیزم...میدونستی pcoهستی.؟؟؟

اره من دخترم سن بارداریش ۱۲ روز فرق داشت با پریودیم ..البته اون موقع ها انتی نبود الان انتی ک بری دق ...

اخه من طبق محاسبه خودم رفتم برا تشکیل قلب سونو بدم گفت هفته پنجمی و فقط ساک دیده شد و کیسه زرد دیده نشد گفت دو هفته دیگه بیا این چند روز از استرس تا حد مرگ رفتم

چندم سیکلته عزیزم...میدونستی pcoهستی.؟؟؟

۱۸سیکلم بله میدونستم ولی چون ورزش میکنم فک میکردم رفع شده😭😔

۱۸سیکلم بله میدونستم ولی چون ورزش میکنم فک میکردم رفع شده😭😔

عزیزم این ماهو ک ازدست دادی متاسفم ولی بنظرم درکنار ورزش کردن و سیاه دونه باعسل حتمن تحت نظردکترباش ک برات hmgتجویزکنه تا فولیات رشدکنن..درصمن براروز18یکم صخامتت مایینه..سیکلات چن روزه؟؟پریت منظمه؟

عزیزم این ماهو ک ازدست دادی متاسفم ولی بنظرم درکنار ورزش کردن و سیاه دونه باعسل حتمن تحت نظردکترباش ...

فدات عزیزم که جواب دادی اره خودم فهمیدم...سیکلام ۳۵روزه اس با دوفاستون پری میشم😔عسل و سیاه دانه خوردم دوماه

2706