2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015802 بازدید | 355185 پست
سلام خوبی؟؟نی نی خوبه؟؟ میگم تو هم نی نی اینجوری ی چند روز بشه تکون نخوره؟؟

سلام اعظم جون قربونت برم خوبیم شما چطوری نی نی خوبه ؟اره چند وقت پیش دوروز تکون نخورد خیلی استرس گرفتم پنجشنبه هم بود به زور یه ماما پیدا کردم تا صدا قلبشو گذاشت برام .اگه تکون نمیخوره دلتو یکم چرب کن و گرم بگیرش به سمت چپ بخاب تکون میخوره .من تقریبا یه دوهفته اس که تکوناش شدت پیدا کرده بری جلو تر بیشار میشن تکوناش 

نمیدونم چی بگم سامی عزیزم این ماه که میخوام همش برم دندونپزشکی  اصلا از لحاظ روحی خیلی خسته ا ...

رز عزیزم میدونم سخته ولی خواهر امیدت به خدا باشه 

ببین اینجا بچه هایی بودن که بارداریشون غیرممکن بود ولی با معجزه خدا وکمک خدا وصبروتحمل خودشون باردارشدن مثل اعظم (red)مثل فاطمه شجره مثل مامان الناز مثل بهارآرزوها  روشنا بهارهاشمی و خیلی ازبچه های دیگه که دوسال سه سال چهارسال منتظربودن بعضی هاشون بارداریشون غیرممکن بود ولی امیدشون روازدست ندادن وخدا کمکشون کردمادرشدن دوباره....

توکه مشکل خاصی نداری خداروشکر پس برو دندونت رو درست کن وبعد اقدامت روشروع کن الکی فاصله ننداز بازم .

من اینجا بچه هایی رو دیدم که خیلی سختی کشیدن ولی ادامه دادن همون امیدواری وصبروتحملشون باعث شد جواب بگیرن ...

مثلا خیلی هاشون وقتی پریود میشدن میگفتن دیگه ادامه نمیدیم بسه این همه سال این همه خرج این همه عذاب ولی میرفتن اقدام همون ماه ودقیقا همون ماه باردار میشدن این رو بارها توتاپیک دیدم...وخوشحال میشدم که حتی بچه هایی که دکتربهشون میگه باردارنمیشی وبارداریت غیرممکنه نا امید نمیشن از لطف خدا وادامه میدن وخدا هم نا امیدشون نمیکنه....

ببین برو دندونت رو درست کن مطمئنن یک ماه بیشتر وقتت رونمیگیره شایدم کمتر .اگه هذینش رو نداری مثل خودمن میتونی بزاری برای بعد زایمانت به امیدخدا...

خلاصه بعد برطرف شدن مشکل دندونت برو اقدام بدون قرص سنو .

توروزهایی که ترشح داری اقدام کن خداروشکر پریودت هم منظمه.

من مطمئنم تاعید مامان میشی خواهرم فقط عقب نکش وباامیدواری جلو برو.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام الان از سونو اومدم ببینین😭😭😭😭😭😢😢😢😔😔😔😔 @مامان_مهرساخانم       ...

چی شده عزیزم؟

جواب سونو چی بود؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
رز عزیزم میدونم سخته ولی خواهر امیدت به خدا باشه  ببین اینجا بچه هایی بودن که بارداریشون غیرمم ...

سامی یاسی میگ این دردا طبیعیه.اونم هرماه داره😖😖

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
سلام من ۱۵ روز بعده ای یو ای پریودشدم امروز اصلا دوست ندارم دوباره ای یو ای کنم خیلی درد داشت😭😭😭 ...

ناراحت شدم دوستم😔

ولی ازمن به نصیحت الکی پولت رو خرج آی یو آی نکن وطبیعی اقدام کن من به فاطمه هم همین حرف رو زدم ودقیقا ماه بعدش طبیعی رفت اقدام وباردارشد ....

توهم همین طور طبیعی برو اقدام اگه بچه اولت هست بعد پاکی یک شب درمیون برو اقدام .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامی یاسی میگ این دردا طبیعیه.اونم هرماه داره😖😖

باشه خواهر فعلا صبرمیکنیم این ۹ روز بگذره .

توهم از فکرش بیا بیرون اگه نمی تونی این یک هفته رو برو مهمانی گردش تفریح ‌بهش فکرنکن.

بعدشم من دلم روشنه این ماه🥰

من اومدم سونو میگه فولیکول نداره تخمدان راستت کیست داره!!!!!من یکماه قبل رفتم سونو فقط سمت چپ داشتم نه راست!!میشه لتروزول تبدیل به کیست شده باشه؟؟پس چرا ترشح دارم چرا کیت مثبته؟؟هنوز که موقع ازاد شدن نیست که ازاد نشه و کیست بشه؟؟؟

سلام اعظم جون قربونت برم خوبیم شما چطوری نی نی خوبه ؟اره چند وقت پیش دوروز تکون نخورد خیلی استرس گرف ...

ممنون عزیزم  خدا رو شکر خوبیم ..نمیدونم چرا خیلی شیرینی خوردم پهلو چپم همش خوابیدم صبح ک بیدار شدم دستم رگ ب رگ شده بود  شایدم تو خواب تکون خورد متوجه ش نشدم..اینم شده ی استرس برام

الهم صل علی محمد و ال محمد

سمیه هر کاری کردم اونجا رو پستت نشد جوابت بدم ..امیدوارم ببینی ...چند سالته ک فکر میکنی داری یاعسه میشی؟؟برا ۱ سیکل اشکال نداره خونریزی کوتاه باشه ولی سیکل بعدی حتما از هورمونی بده...احتمالا بخاطر هورمون هاس ک یکم کم و زیاد میشه حجم خونریزی کم میکنه...روز سوم سیکل از هورمونی و ذخیره تخمدان برات بنویسه وسط سیکل هم سنو بده مطمعن شو ک ضخامت و سایز فولیکول خوبه..اگ نرمال بود دیگه سیکل کوتاه مهم نیست...ساید بخاطر جوشوندهای گیاهی ک خوردی؟استروزونت بالا برده 

کیستیک نوشته!!نباید لتروزول میخوردم!!نوشته ۳۳میلیمتر!!!اون ماه هیچی نداشتم سمت راست!!!یعنی چی؟؟بیچار ...

اگ فولیکولار ک برا لتروزول اگ ی نوع دیگه باشه باید ال دی مصرف کنی

سمیه هر کاری کردم اونجا رو پستت نشد جوابت بدم ..امیدوارم ببینی ...چند سالته ک فکر میکنی داری یاعسه م ...

ممنونم عزیزم ج دادی وایییی دارم دیونه میشم امروز ۴ پریودیم کاش دیروز میرفتم دکتر شنبه برم دکتر میشه ۶ سیکلم بنظرت دیر نیست؟