2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013800 بازدید | 355184 پست
عکس پودره رو بفرس ببینم ب منم همینو داده

فرستادم اجی 

نت خونمون افتضاحه عکس دیر میاد ولی بالاخره الان اومد 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون قهوه ای رو ب من داد.الان زنگش زدم گفت واسه تقویت تخمک بهت دادم

من میترسم معاینم کنه بگه ی چیزیم هست☹

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره حواسم نبود 🤦‍♀️🤦‍♀️

آخه منم 4 ام شدم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
فرستادم اجی  نت خونمون افتضاحه عکس دیر میاد ولی بالاخره الان اومد

من ب سختی میخورمش

گفت از چین آوردنش🤔

میگما چرا گفت میتونی ب شوهرتم بدی😅😅😅ی چیزیش نشه 😮

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من همون قرصشو امروز اگه گیرم بیاد میگیرم یه روز قبل اقدام و روز اقدام میخورم  جوش شرین هم همین ...

گونش جان کجایی عشقم بیا رفتی سونو علاعم داری؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2740
اگ درد هات شروع شده عصر اقدام کن شب هم یبار ک دیر نشه

اعظم جون کیتم هاله انداخته

اعظم جون کیتم هاله انداخته

امروز روز 13 پری هست و از روز 5 پری کلومیفن خوردم 

نسرین جان نمیدونم چرا انقد تبش بالاس دیشب تا صب بیداربودم دیگه قوت ندارم شربت میدم پیاز گذاشتم کف پا ...

عزیزم‌شرایط سختیه. براتون آیه الکرسی میخونم لن شاءالله زود حال دخترت خوب بشه و خودتم به آرامش برسی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
ماه رویت شد😍

واااای جوجشو نگاااا 😍😍😍

ضربان قلبش چنده؟

2706