2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015791 بازدید | 355185 پست
به منم دقیقا حرفای شمارازد گفت عفونت نداری لوله هات هم بازه

ایشالا ک این ماه باردار باشی 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رز عزیز میدونی ته ته دلم میگه امروز تخمک‌گذاریه میخوام امروزو فردا اقدام کنم اگه بازم علاعم و کیت مث ...

اره عزیزم 

کار خوبی میکنی 

تازه کیت هم که مثبت میشه تخمک گذاری ۱۲ تا ۲۴ ساعت بعدش رخ میده 

پس نگران نباش که دیر بشه❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
پس چه رنگیه ازمن یه پودر قهوه ای که گفت باعسل مخلوط کن

وایسا الان عکسشو میفرستم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2731
چرا عزیزم من مدیکور را ختی 7صبح هم باادار دوم زدم وجواب داده

یعنی با علامت درست بوده از کجا فهمیدی درسته؟؟؟؟ ببین میگن با ادرار اول صبح احتمالا اشتباه بشه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اره عزیزم  کار خوبی میکنی  تازه کیت هم که مثبت میشه تخمک گذاری ۱۲ تا ۲۴ ساعت بعدش رخ مید ...

وای رز عزیز نمیدونی چه لحظه بدیه سردرگمی، خودمو سپردم بخدا، 😥😥😥😥

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
یعنی با علامت درست بوده از کجا فهمیدی درسته؟؟؟؟ ببین میگن با ادرار اول صبح احتمالا اشتباه بشه

ادرار اول نبود برای نمازصبح که پا شدم دستشویی رفته بودم بعدش که کیت 7 صبح رازدم رنگ گرفته بود ساعت 10 سونو شدم که گفت فولی 22 داری ودیدم کیتم درست نشون داده 

ادرار اول نبود برای نمازصبح که پا شدم دستشویی رفته بودم بعدش که کیت 7 صبح رازدم رنگ گرفته بود ساعت 1 ...

یعنی کیتت همرنگ بود یا پایینی پررنگ یا هاله داشت؟