2733
2739

دو هفته دیگه عروسی داریم دخترای همسن خیلی هستیم همشون دارن یه تغییری میدن به چهرشون به نظرتون من چکار کنم

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(

نگین تو ساده باش میدونین جمعی که دختر زیاده رقابتم بیشتره 

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه هالووینه

چه ربطی داشت خب نمیخام تو جمع کم بیارم ازشون

2728
نگین تو ساده باش میدونین جمعی که دختر زیاده رقابتم بیشتره 

ببین عروسی داداشم لباس خریدم۱۷هزارتومان

سال۸۹

یعنی لباس معمولی مجلسی بالای۸۰بود

ببین من چی خریدم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

یعنی کل تالارفقط ازمن آدرس مغازه رومیخواستن وشماره تلفن منو😁😂🤣🤣

ولی جداازشوخی

ببین چی بهت میادبپوش

وخنده رووباادب ومظلوم باش

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
چه ربطی داشت خب نمیخام تو جمع کم بیارم ازشون

ببین من دربه دردنبال دخترخوبم

دخترباادب خنده روومظلوم رودوست دارم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین عروسی داداشم لباس خریدم۱۷هزارتومان سال۸۹ یعنی لباس معمولی مجلسی بالای۸۰بود ببین من چی خری ...

لباسم و گرفتم گفتم که محلیه لباسم 

منظورم از تغییر اکثرا میخان لنز بزارن 

ولی من هم خودم چشام رنگیه هم اصلن نمیتونم لنز و تو چشمم تحمل کنم اذیت میشم

2738
ببین من دربه دردنبال دخترخوبم دخترباادب خنده روومظلوم رودوست دارم

واسه خواهرزاده ام😁😂

لباسم و گرفتم گفتم که محلیه لباسم  منظورم از تغییر اکثرا میخان لنز بزارن  ولی من هم خودم ...

برای بارسوم

میخوای به چشم بیای

اخلاق مهمه

ببین من دربه دردنبال دخترخوبم دخترباادب خنده روومظلوم رودوست دارم

اتفاقا تو جمع های فامیلی دقیقا همینجوریم ولی نمیدونم واسه لباس محلی سنجاق چجوری بزارم و اصن حتی پوشیدنشم سخته واسم

واسه خواهرزاده ام😁😂

نه نه به خدا این منظورم این نیست تو چشم پسرا باشم اصلن واسم مهم نیست میخام از دخترا کم نیارم😂😂

اگه تو جمع دختر نبود که بدون ارایشم میرفتم😂

چه ربطی به عروسی محلی داره؟ به پوستت برس موهاتو کوتاه کن  اگه شرایطت اجازه میده موهاتو رنگ ک ...

سنجاق و دستمال رقص محلی و این چیزارو نمیدونم چجوری باید بگیرم 

محلی کدوم شهر؟

شیراز 

2706