2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014790 بازدید | 355184 پست
اگ حاله داره پس درد ها برا رشد فولیکول ولی باز اگ مطمعن نیستی با سنو پیش برو .

امروز میری سونوی قلب ان شاءالله خوش خبر باشی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
اگ حاله داره پس درد ها برا رشد فولیکول ولی باز اگ مطمعن نیستی با سنو پیش برو .

نمیدونم اعظم جان من کلومیفن خوردم از روز 5، تا 9 امروزم روز 13 هستم تکلیف چیه؟؟؟؟ سونو قراره نرم دکترم گفت با کیت برو حالا موندم کیت اعتماد کنم؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماه رویت شد😍

عزیزم رفتی سونو تبریک میگم گلم ان شاءالله به سلامت و جنسیت دلخواهت بغلش بگیری .تبریک میگم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
نمیدونم اعظم جان من کلومیفن خوردم از روز 5، تا 9 امروزم روز 13 هستم تکلیف چیه؟؟؟؟ سونو قراره نرم دکت ...

چرا اینقد استرس داری منم از روز سوم پری هررروز دوتا کلومیفن و دوتا لتروزول خوردم از بعد پاکی هم یه شب درمیون اقدام داریم خدا بزرگه ان شاءالله ناامیدمون نمیکنه

2728
واااای جوجشو نگاااا 😍😍😍 ضربان قلبش چنده؟

دکتر بیشعور برام نذاشت صربانش و گفت برا قلب بچه صرر داره فشار بهش میاد تو برگه سنو ک نوشته نیست پیش عکس ش ۱۴۳ زده گفت اذیت میشه😕

الهم صل علی محمد و ال محمد
نمیدونم اعظم جان من کلومیفن خوردم از روز 5، تا 9 امروزم روز 13 هستم تکلیف چیه؟؟؟؟ سونو قراره نرم دکت ...

چون محرک خوردی ۵ تا ۹ روز بعد اخرین قرص تخمک ازاد میشه...یعنی روز ۱۴ پریودی ۱۶ و ۱۸ پریودی احتمال ازاد شدنش خیلی زیاده میتونی این روزها اقدام کنی میتونی هم کیت بزنی و امشب اقدام نکنی بزاری تا فردا پس فردا ک کیت بهتر رنگ بگیره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
چون محرک خوردی ۵ تا ۹ روز بعد اخرین قرص تخمک ازاد میشه...یعنی روز ۱۴ پریودی ۱۶ و ۱۸ پریودی احتمال از ...

اوکی اعظم جان چون دل درد داشتم موندم به علاعم نگاه کنم یا کیت 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
چرا اینقد استرس داری منم از روز سوم پری هررروز دوتا کلومیفن و دوتا لتروزول خوردم از بعد پاکی هم یه ش ...

دسته خودم نیست 

نه عشقم خیالت راحت باشه استرسم نداشته باش بدنت اسیدی بشه اخرم میبنی تخمک گذاریت میوفته شنبه انشالله

سلام عزیزم

شجره جون الان چندوقتت شده؟ 

کی باید بری سونو غربالگری؟

خیلی دوست دارم جنسیت نی نی وبدونم 

الهی که سلامت باشه و پسر خداقسمتت کرده باشه

2706