2737
2739
عنوان

شهامت صحبت کردن

158 بازدید | 11 پست

چطور میتونم تو این زمینه پیشرفت کنم؟

کلا میترسم حرف بزنم

بیشتر صحبتام هم تعریف کردن از بقیه هست

الهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرجَهُم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چه تکنیکهایی؟ چطوری؟

میتونی کتابای مربوط به صحبت کردن،کلیپای فن بیان رو بخونی وببینی...

من خودم جمع از دو نفر میشد سه نفر وقتی میخاستم حرف بزنم قلبم میومد توی حلقم کار میکرد نفسم میگرفت

خدارو شکرخیلی وقته خوب شدم...

+ ترس یه مدل مریضیه؛ اگه بهش مبتلا بشی و درمانش نکنی، کل وجودتو می‌گیره- چجوری می‌شه درمانش کرد؟! + باید باهاش رو به رو بشی...
میتونی کتابای مربوط به صحبت کردن،کلیپای فن بیان رو بخونی وببینی... من خودم جمع از دو نفر میشد سه نف ...

میتونین کتاب معرفی کنین؟

الهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرجَهُم
میتونین کتاب معرفی کنین؟

راستشو بخای من کتابی نخوندم که بخام معرفی کنم ولی توی اینستا و اینترنت دنبال کلیپهای آموزشی میگشتم و میدیدم...

+ ترس یه مدل مریضیه؛ اگه بهش مبتلا بشی و درمانش نکنی، کل وجودتو می‌گیره- چجوری می‌شه درمانش کرد؟! + باید باهاش رو به رو بشی...
2738

تجربه من اینه که بااااید تو محیطش قرار بگیری تو اجتماع مجبور بشی حرف بزنی کم کم قلقش دستت میاد من از تلفن حرف زدن متنفر بودم اصلا پشت تلفن نمی دونستم چی بگم یه مدت کوتاه ۶ ماه یه جا رفتم سر کار مسئول ثبت نام آموزشگاه بودم انقدر مجبور شدم جواب مامانا بدم راه افتادم 

چیکار کردی بهتر شدی

فک میکردم از فن بیان و طرز حرف زدنم بود ولی وقتی ریشه یابی شد کمبود اعتماد به نفس و خود کم بینی و ترس از قضاوت دیگران بود که نمیزاشت توی جمع راحت صحبت کنم...

خداروشکر میکنم بابت کمکش که این مشکلم حل شد

من کتابی نخوندم ولی یکی میگفت کتاب آیین سخنرانی کتاب خوبیه