2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
من تا حالا نشنیدم ضرری داشته باشه آبی جون  فکرنکنم مضرباشه ... گل پسرمون خوبه؟خودت خوبی؟

ممنون پس میخورم سرچ هم کردم دیدم منعی نداره 

خداروشکر خوبیم عزیز دلم داریم درس میخونیم😅 ❤

خودت چطوری انشالله تصمیم داری کی واسه گلپسری خودت اقدام کنی؟😍

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۰۰۰ تا میفرستم عشقم تا کی وقت هست؟

باید هرروز بفرستیم گلم اگه میتونی 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خداییش طبیعی خوبه ولی توی خارج . متاسفانه اینجا راهکارها و روش هایی که اونجا استفاده میشه ندارن&nbs ...

انشالله واسه شما هم همینطور باشه شما و همه دوستامون به سلامت نی نی هاشونا بغل بگیرن 

2742
الهی قربون اشکات برم خدارو قسم میدم به معجزه همون امن یجیبی که برام خوندید به زودی من با دیدن بی بی ...

ان شاءالله🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نرگسم اخه خودمم هنوز باور نکردم 🙈

اینجور نکو محمد حسینت تو دلت به مامانش میخنده هااا😀😀

اخه دیگه باید چه اتفاقی بیفته که باور کنی

البته حقم داری  وااقعااا درحقت معجزه شد خوش به سعادتت که اینقد خدا دوست داره😍😍

از پس فردا ۲۳ که موعد صبا جونه

نسرین جونم 

از پس فردا باید روزی ۵۰۰ تا امن یجیب ...بخونیم و هرروز به نیت یکی از منتظرهاست درسته؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ممنون پس میخورم سرچ هم کردم دیدم منعی نداره  خداروشکر خوبیم عزیز دلم داریم درس میخونیم😅 ❤ خو ...

خوب خداروشکر که هردوتاتون خوب هستید انشاءالله همیشه خوب باشید🤲🤲🤲😘😘😘❤❤❤

من والا اگه اون پیش رفتی که همیشه صحبتش هست تا ماه آینده رقم بخوره سال  آینده اقدام میکنم برای بچه ی دوم به امید وکمک خدا🥰🙏🏼

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
نسرین جون امشب باید ذکر هارو بفرستیم؟

نه عزیزم از ۲۳ که موعد صبا جونه

نه عزیزم از ۲۳ که موعد صبا جونه

باشه عشقم ممنون 😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نسرین جونم  از پس فردا باید روزی ۵۰۰ تا امن یجیب ...بخونیم و هرروز به نیت یکی از منتظرهاست درس ...

بله عشقم کاملا درسته

هرروز نوبت هردوستی بود یاد اوری کنین میفرستم حالا تعدادشو میگم بهتون همون روز.

حالا شما از ۲۳ یعنی پس فردا هرروز بخونین

2706