2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015731 بازدید | 355185 پست
ممنونم بهارجونم چشم عشقم دعاکن حقیقی باشه دوستم❤️❤️❤️

مطمئن باش گلپسرت تو دلته داره روز به روز بزرگ ميشه😍😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رودز خریدم خوب ج داد ولی مدیکور اصلا هاله هم ننداخت. باش برو ان شالله خوش خبر بیایی

انشاالله فدات شم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
عزیزم نمیشه همه ی عددی بخونن اینجوری کم زیاد میشه 

آخه بعضی از دوستان نمیتونن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
کدوم لیست؟!

لیستی که اسامی منتظرا رو گذاشتن برا ختم امن یجیب که ان شاالله برن تو لیست باردارها  عصر مامان هدیه اسمها رو می نوشت ولی لیست هنوز کامل نشده فک کنم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
نسرین جان اسم این بچه ها تو لیست موعدیا نیست؟؟ اونایی که تو اون لیست هستن پونصدتا کمه کم  بگن ...

خوب باید بهشون بگیم میتونن ۵۰۰ تا رو هرروز بخونن 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دورت بگردم اخه سامی جونم مهربونم

خدانکنه عزیزدلم قربونت برم من❤❤❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خانما من روز دومم ک ازم خون گرفتن دستم کبود شد

هنوز نرفته

چیکار کنم😞😞

چرا نمیره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مطمئن باش گلپسرت تو دلته داره روز به روز بزرگ ميشه😍😘

قربونت برم اخه بهار عزیزم انشالله پسرت به سلامتی بغل بگیری دوستم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ميشه بپرسم سيكل شما چند روزه هست كه تو ٢٩سيكل آزمايش دادين؟

من ۲۶-۲۷-۲۸ روزه بودم همیشه

این دوماه اخیر ۳۱ روزه شدم فقط

آخه بعضی از دوستان نمیتونن

عزیزم اسم منو نوشتی؟؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
سامیار جون میدونی تو بارداری خوردن شلغم منعی داره یا نه؟

من تا حالا نشنیدم ضرری داشته باشه آبی جون  فکرنکنم مضرباشه ...

گل پسرمون خوبه؟خودت خوبی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 فداتم عشقم عزیزدلمییییییییییی😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

قربونت مامان سامیارخان